Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przyciski 'zamknij' i 'wyczysc' w oknie rozmowy.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KV109
Brakuje tych przyciskow, warto byloby je umiescic np po prawej stronie paska zadan w oknie rozmowy. 'Wyczysc' sie przydaje, a zamykanie okna za kazdym razem szukajac 'X' tez nie jest najlepszym wyjsciem.
Olórin
ja nie jestem za wink.gif ale hao pewnie powie ze mozna zrobic to za pomoca wtyczki biggrin.gif zgadlem??
jankez
okno rozmowy zamyka się ESC
a czyszczenie okna też lepiej byłoby zrobić pod jakimś skrótem klawiszowym
po co sięgać po mychę?
nix
czyszczenie okna rozmowy jest pod prawym klawiszem myszy... po co wlasciwie komu to czyszczenie? robisz to non stop ze az przycisk dodatkowy potrzebujesz?
KV109
Dodanie skrotu klawiszowego do jakiejs opcji to zadnen problem, ale powinny byc takze dostepne za pomoca klikniecia myszki.
KV109
Rzeczywiscie, nie wiedzialem o tym czyszczeniu przez prawy przycisk smile.gif
W takim razie wycofuje sie osobnego przycisku do tego celu, ale dalej obstaje przy 'zamknij' smile.gif
pienio
QUOTE(KV109)
Dodanie skrotu klawiszowego do jakiejs opcji to zadnen problem, ale powinny byc takze dostepne za pomoca klikniecia myszki.

MOUSE GESTURES!!! biggrin.gif
KV109
pienio -> co?? biggrin.gif

Nowa sprawa, ale nie bede zakladal kolejnego watku. I mi to przeszkadza i skarzyli sie znajomi, ze domyslna wielkosc okienka w K jest za mala i ciagle musza powiekszac. Trzeba by to jakos rozwiazac, tzn albo dac wieksza w nastepnej wersji, albo, na dluzsza mete, zrobic to porzadnie i dac mozliwosc ustawienia tego recznie.
SandmmaN
QUOTE(KV109)
Nowa sprawa, ale nie bede zakladal kolejnego watku. I mi to przeszkadza i skarzyli sie znajomi, ze domyslna wielkosc okienka w K jest za mala i ciagle musza powiekszac. Trzeba by to jakos rozwiazac, tzn albo dac wieksza w nastepnej wersji, albo, na dluzsza mete, zrobic to porzadnie i dac mozliwosc ustawienia tego recznie.

Hmm, ja nie widze problemu... Jak po raz pierwszy na świeżym systemie odpalam K, to otwieram pierwsze lepsze okno rozmowy, ustawiam sobie wielkość jaką potrzebuje, po czym zamykam okno rozmowy. Uruchamiam ponownie K i już zawsze mam tak jak ustawiłem wcznieśniej. Oczywiście ustawianie takowe można przeprowadzić w dowolnym momencie, byle wszystkie otwarte okna rozmowy były ustawione na odpowiedni rozmiar.
case
QUOTE(SandmmaN)
QUOTE(KV109)
Nowa sprawa, ale nie bede zakladal kolejnego watku. I mi to przeszkadza i skarzyli sie znajomi, ze domyslna wielkosc okienka w K jest za mala i ciagle musza powiekszac. Trzeba by to jakos rozwiazac, tzn albo dac wieksza w nastepnej wersji, albo, na dluzsza mete, zrobic to porzadnie i dac mozliwosc ustawienia tego recznie.

Hmm, ja nie widze problemu... Jak po raz pierwszy na świeżym systemie odpalam K, to otwieram pierwsze lepsze okno rozmowy, ustawiam sobie wielkość jaką potrzebuje, po czym zamykam okno rozmowy. Uruchamiam ponownie K i już zawsze mam tak jak ustawiłem wcznieśniej.

nopisalbym dokladnie to samo :wink:
Olórin
QUOTE(pienio)
QUOTE(KV109)
Dodanie skrotu klawiszowego do jakiejs opcji to zadnen problem, ale powinny byc takze dostepne za pomoca klikniecia myszki.

MOUSE GESTURES!!! biggrin.gif

tak!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.