Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z insertem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
antistes
mam taki problem za sama wlacza mi sie funkcja, za ktora odpowiedzialny jest insert, nie ma nawet zadnego oznaczenia czy to jest wlaczone, czy nie.
przydaloby sie usunac mozliwosc wlaczania tego albo wprowadzenie jakiegos oznaczenia czy to jest wlaczone czy nie..

MSQ
Przecież stan "Insertu" zależy od tego, czy wciśniesz ten klawisz na klawiaturze...
antistes
QUOTE(MSQ @ 28.05.2007 - 19:22) *

Przecież stan "Insertu" zależy od tego, czy wciśniesz ten klawisz na klawiaturze...


no dobra, ale nie wiem kiedy mam wlaczony i nie widze ze mam a potem mi zjada pol tekstu bo chce cos dopisac..
WRON3k
a nie masz czasami włączonej jakiejś wtyczki od informowania o nowych wiadomościach przez mruganie diodami na klawiaturze (co włącza też insert - mi kiedyś to robiła jakaś wtyczka w jakimś komunikatorze tongue.gif )?? ph34r.gif


-a do wyświetlania czy sie ma włączony insert używam programu StatBar
Mucha
A apropos czego to było?
A wracając do tematu, to myślałem żeby dodać taką funkcjonalność do kDuoView, jakiś przycisk który by się podświetlał jak wciśniemy Insert lub pogrubiony kursor w oknie wpisywania....
piotr.ek
Sam Ci to, Mucha, zaproponowalem... i czekam cierpliwie tongue.gif Zreszta kilka lat wstecz to samo proponowalem w kIEview, ale tutaj juz nie czekam wink.gif

Przydaloby sie z pewnoscia wlascicielom malych klawiatur, laptopow itp., gdzie odleglosc miedzy insertem, a innymi klawiszami jest zwykle mala lub nie ma jej wcale.
Aule
Ja byłbym zdecydowanie za pogrubionym kursorem w oknie wpisywania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.