Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przegląd komunikatorów w Chipie. Skan artykułu.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
case
hahahah Jabber przy Konnekcie :wink: dobre, dobre... laugh.gif
Olórin
a moze hao wyslal im bete?????? ;p
werw0e
QUOTE(Olórin)
a moze hao wyslal im bete?????? ;p

raczej nie bo jest napisane że wersja .100 go posiada:P
Lukas77
Beznadzieja, teraz widzę w innym świetle artykuły w chipie...
Chociaż mam podejrzenie że hao coś tam im chyba Jabberowego podesłał smile.gif
hao
Nie no, nic im nie podsyłałem... Ale tradycyjnie musieli sporo pochrzanić... Po raz kolejny nie wspomnieli o IMHO najmocniejszej stronie Konnekta - wtyce do smsów. W poprzednim artykule napisali, że jest to wtyczka do... wysyłania komunikatów na dekodery cyfry... I jak im wierzyć? smile.gif
Aule
No tak. A ja myślałem, że jest to w miare dobre pismo. Ale widać nie miałem racji, nawet niewiedzą jaka jest najnowsza wersja konnekta. Ale co do protokołów mieli racje, bo jabber juz miał być we wrześniu, a od jabbera to sei zaczyna wszystko: tlen, wp no i oczywiście sam jabber, to będzie już 5 sieci (razem z kLAN'em). tongue.gif
Olórin
ja sie proboje psychicznie nastawic na to ze jabbera nie bedzie pewnie juz w tym roku...a szkoda ;(

a art...przecietny....co do tej wersji, to moze przejsc bo arta pisza kilka tygodni przed drukiem
pienio
QUOTE(Olórin)
ja sie proboje psychicznie nastawic na to ze jabbera nie bedzie pewnie juz w tym roku...a szkoda ;(

hao! i Ty mozesz zostac swietym mikolajem! biggrin.gif
alberht
boże, a ja uważałem chip'a za pismo dla ludzi rozumnych...
jest napisane, że konnekt ma obsługę przesyłania plików, a o tym, że poczte sprawdza EmailNotifier (tego samego autora zresztą, co kTransfer (poprzednie wersje of coz)) to już zapomnieli; btw rzuciłem tylko pobieżnie okiem i już widzę nieścisłości np -> w tabelce porównującej komunikatory jest napisane, że konnekt obsługuje jabbera, a na piątym skanie jest napisane, że nie... i bądź tu człowieku mądrym...
Aule
QUOTE(Olórin)
ja sie proboje psychicznie nastawic na to ze jabbera nie bedzie pewnie juz w tym roku...a szkoda ;(

Hehe, jush nie musisz sie nastawiać, bo jabber już jest. :wink:

QUOTE(Olórin)
a art...przecietny....co do tej wersji, to moze przejsc bo arta pisza kilka tygodni przed drukiem

No nie wiem...Konnekt .101 pojawił sie 1.11 a .102 kilka dni później, więc mieli na aktualizacje ok 3 tygodni.
hao
Taki jest cykl wydawniczy... W momencie gdy wychodzi numer np. wrześniowy w redakcji praktycznie gotowy jest już numer następny... Otwarte są zazwyczaj działy z aktualnościami.

Ja mam głównie pretensję, że jest to kolejny artykuł, który kompletnie omija IMHO najmocniejszą stronę konnekta - wtykę do SMSów
Keeper
proponoje wyslac list z zalami do chiopa. czasami prostuja swoje bledy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.