Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Utrata ustawień
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
PsychoMan
Co jakiś czas (ostatnio coraz częściej) Konnekt resetuje wszystkie moje ustawienia, w zwiazku z czym muszę wszystkie opcje ustawiać od początku, poczynając od wyboru styli, przez numer GG i różne inne opcje.
Początkowo myślałem, że to przez to, że Windows sie wysypywał i musiałem resetować, ale zdarza się to też gdy wyłaczam komputer normalnie.
Co moze być tego przyczyną i jak temu zaradzić?
dampis
tez tak miałem, jak zaczął psuć mi sie HDD, porostu psuły sie pliki *dtb z profilu, czasem pomagał scandisk i wszystko wracało do normy, czasem jednak to nie pomagało i tez konfig od nowa, az w końcu zacząłem robić backupy profilu,jak cos sie sypnie to przywracam backup i juz, teraz po wymianie dysku nie miałem jeszcze ani raz problemu z utrata ostawień,ale co jakis czas aktualizuje backup wrazie W., wiec radze ci zacząć robić bakupy żeby zaoszczędzić sobie pracy na ponownym konfigu konnekta.pzdr
TYN!U
Mi też siętak działo jeszcze jak mialem starego kompa. Ale teraz na nowym od 3 miesięcy nic mi sie nie dzieje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.