Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PROBLEM] kPilot2
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
kaos
kPilot nie dziala jak powinien. Wlaczam winampa, leci muzyka i git zmienia opis. gdy przechodzi nastepna piosenka nie zmienia w ogole statusu. nastepna nastepna i nic. dopiero po wlaczeniu i wylaczeniu wtyczki zmienia opis ale znowu tylko na 1 raz.

///edit

nie raz po przelaczeniu sie na inna piosenke status zmienia sie na tytol 1 piosenki
WRON3k
-wypisz jakie wtyczki używasz w konnekcie

PS.powinieneś opisać swój błąd w tym temacie: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...3036&st=400 wink.gif
.misiek
kPilot 2 nie dziala poprawnie z Winampem. Poszukaj na forum :[
ZMoRa
QUOTE(.misiek @ 4.06.2007 - 11:34) *

kPilot 2 nie dziala poprawnie z Winampem. Poszukaj na forum :[


dokladnie mam ten sam problem. Co dziwniejsze u mnie nei ma polowy opcji takich jak floot auto (czy jak to sie pisze ):/
ZenitH
zainstalujcie sobie starsze wersje winampanp 5.08, powinno być w miare poprawnie ale napewno nie bedzie dzialac 100% dobrze
szczeniak191
Przerzuć się na foobara tongue.gif smile.gif
ZenitH
QUOTE(szczeniak191 @ 4.11.2007 - 22:49) *

Przerzuć się na foobara tongue.gif smile.gif

To by było obejście problemu, no i nie każdy jest zdolny do zmiany winampa na "okienkowego"playera. Po drugie to trzebajeszcze mieć troche czasu aby skonfigurować go do swoich potrzeb. No ale zawsze można próbować, mi się udało porzucić Winampa na rzecz foobara rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.