Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zawieszający się konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
dejwid1991
sad.gif Chodzi o to że mój konnekt ,,zawiesza się" problem ten zdarza się przynajmniej raz na godzinę. piszę sobie piszę a tu nagle nie reaguje i muszę wyłączyć go bo program nie odpowiada. Jak włącze ponownie konnekta wszystko jest ok do czasu... Jeśli potrzebne są dodatkowe wiadomości, proszę piszcie. Jeśli chcecie plik log to powiedzcie godz on się znajduje bo sam nie wiem. Narka i z góry dzięki.
Sija
sproboj wylaczyc wszystkie wtyczki oprocz tych sieciowych i sprawdz czy nadal masz ten problem. przy okazji podaj liste tych, ktorych aktualnie uzywasz.
dejwid1991
Oki spróbuje wyłączyć wszystkie a oto lista używanych (wersji beta nie używam) dwutlenek, expimp, gg, kieview, konnfer... , kstyle , ktransfer, sms, kupdate, faworki, kdodatki, klock , olew.K , tabletka , kterminarz , tłok No a teraz zostały tylko sieciowe narazie nie ma problemu jak co dam znać.
dejwid1991
Wyłączyłem wszystkie, które nie używają sieci. Problem występuje nadal. Co mam zrobić? Z góry dzięki dodam że problem występuje po formacie dysku C
(z windowsem), myśle jednak że to nie jest związane z tym Narka i z góry dzięki czekam na odpowiedzi.
Sija
w takim razie wrzuc logi (skad je wziac dowiesz sie z przyklejonego tematu na ten temat)
saCOOL
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...p;f=35&id=5

Bardzo łatwo znaleźć odpowiedzi na zadawane pytania (większość odpowiedzi została już udzielona). Nie liczcie na to, że będziemy poświęcać więcej czasu na rozwiązywanie Waszych problemów, niż Wy poświęciliście na szukanie odpowiedzi! Wyszukiwarka kurna albo śmierć tongue.gif !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.