Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: spisywanie statow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
foxtwo
hmm... mozna by bylo zrobic cos takiego ze konnekt przy kazdym polaczeniu z serwerem spisywalby wszystkie statusy (nawet te tylko z [niedostepny]) i potem przyciskalo by sie przycisk (tak jak w konferencji kce sie zobaczyc kto uczestniczy w rozmowie) po ktorym wyswietliwaly by sie wszystkie statusy danej osoby w okienq... nie wiem moze to jush ktos zaproponowal, ale ja bardzo ubolewam nad tym ze w konnekt'cie nie ma czegos takiego jak activity checker laugh.gif :wink:
UNK
z tego co pamietam podobna propozycja byla juz wysuwana a odpowiedz byla m.w. zeby ktos sie tym zajal :|
nie widzialem chetnych wiec zmusialem sie do tego zeby cos zaczac robic ale narazie eni wiem co do czego sluzy, moze jak sie poducze to takie cos sie pojawi (ale napewno nie taka opcja jak Ty bys chcial)
foxtwo
QUOTE(UNK)
(ale napewno nie taka opcja jak Ty bys chcial)

looz... wazne tylko, zeby spisywalo staty :wink:
pienio
tak tak.. tez sie niesmialo przylaczam do tematu..
D_j
bylo by fajnie jak by mozna bylo wlaczac opisy pod xywa jak w gg, bedzie to moze, ktos wie?
torn
QUOTE(D_j)
bylo by fajnie jak by mozna bylo wlaczac opisy pod xywa jak w gg, bedzie to moze, ktos wie?
było by fajnie jakby ludzie używali funkcji Szukaj. Jest ona nie dla picu, tylko właśnie w takim konkretnym celu.
pienio
i tak jednak czekam sobie na zapisywanie gdzies statusow. bo jak narazie nie umiem zrobic tego samemu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.