Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kIEView
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
HavocLP
Witam! smile.gif
2 lata użytkowania i ni z tąd ni z owąd (tak to się pisze? biggrin.gif ) jestem zmuszony strzelać posta na forum...dziwy się dzieją z moim konnektem.
Więc od początku. Problem powoduje wtyczka kIEview. Jednak co dziwne, nawet po wywaleniu konnekta i utworzeniu profilu na nowo, czyli całkiem czysto, wciąż dzieje się co dzieje. Mianowicie, okno w którym pojawiają się wpisane i otrzymane teksty jest białe i...martwe. Nic się nie pojawia ani jak piszę ani jak ktoś do mnie pisze.
Po wyłączeniu wtyczki wszystko jest okey, ale wiadomo jak to obcina wygląd konnekta więc wolałbym to naprawić.
Osobiście sądzę że problem może leżeć w systemie, tylko opowiedzcie mi jak wtyczka z nim współpracuje i od czego zależy. OD nazwy mogę się domyślać że wymaga IE sprawnego, więc może to mi się posypało. Jednak co ja tam wiem, nie ja ją pisałem wink.gif
Pomóżcie bo już włosy sobie wyrywam na myśl o kolejnej reinstalce OSa ;/
psota
Przydały by się LOGI.
I czy IE działa? Czy dobry CSS jest załadowany?
.misiek
Uaktualniales [samo Ci sie uaktualnilo] ostatnio IE?
HavocLP
Aj... IE sie powiesil przy instlaowaniu 7.0 ;/ wywalilem, probowalem 6stke przywrocic ale nie dziala teraz zupelnie...
chyba jednak reinstal bedzie sad.gif
Lukas77
ściągnij i spróbuj zainstalować jeszcze raz IE7, jeśli się wiesza podczas instalacji to spróbuj odpalić XP z wyłączonymi usługami innych firm niż Microsoft (cmd -> msconfig) i ponów instalację... jeśli podczas instalacji dostajesz komunikat błędu to wklej go tu.
CLICK

Myślę że to powinno pomóc, jeśli masz nielegalnego XP to wal na PW
Pozdrawiam
HavocLP
Załatwiłem to jednak reinstalką. IE7 nie chciał się całkowicie zainstalować, nawet po wywaleniu nei wchodziła starsza wersja. Totalna destrukcja biggrin.gif W każdym razie to IE było problemem, a teraz jest już OK. Dzięki wszystkimza pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.