Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zawijanie opisów?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
macik_wita
Witam je jeszcze nie za bardzo umiem robić wtyczki wię pomyślałem że podam tutaj mój pomysł... nie znalazłem do tej pory takiej wtyczki dla konnekta... Czy ktoś byłby łaskaw zrobić wtyczkę zawijającą status opisowy kontaktu tak aby cały mieścił się w oknie kontaktów?? Bo jak na razie to żeby zobaczyć czyjś status opisowy muszę powiększać okno konnekta...
stivo
Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów -> zaznacz '+ zawijanie wierszy' tongue.gif
macik_wita
QUOTE(stivo @ 14.06.2007 - 07:29) *

Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów -> zaznacz '+ zawijanie wierszy' tongue.gif


to u mnie niestety nic nie daje...
Konrado
Dodaj dodatkowe entery w formatowaniu pól przy opisie.
ZenitH
QUOTE(KonradoFFC @ 14.06.2007 - 09:09) *

Dodaj dodatkowe entery w formatowaniu pól przy opisie.

Szkoda tylko, ze konnekt sam tego nie robi kiedy opis jest dluzszy a gdy nie ma go wcale, powinien likwidowac ta przestrzen w ktorej nie ma opisu bo potem wyglada to malo estetycznie:/
CzaroT-11
Witam... Mam pytanko... Czemu u mnie nie da sie zaznaczyć opcji "+ zawijanie wierszy"??
ZenitH
QUOTE(CzaroT-11 @ 24.06.2007 - 17:09) *

Czemu u mnie nie da sie zaznaczyć opcji "+ zawijanie wierszy"??



Zmień stopień zaawansowania na pro w ustawieniach wtedy bedziesz mogl zaznaczyc ta opcje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.