Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aktualizacje
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Konstruktor
Witam. Proboje pobrac aktualizacje i dostaje blad sieci. Nie wiem czy serwer jest niedostepny?? Wczesniej nie bylo tego problemu (nie bylo nic zmienia ne w ustawieniach. Probowalem juz wylanczac wszystkie wtyczki itp ... )
ciolo
Jaki to błąd, możesz podać treść lub kod błędu ?
Konstruktor
QUOTE(ciolo @ 14.06.2007 - 12:01) *

Jaki to błąd, możesz podać treść lub kod błędu ?



O to tresc:
Wystapil blad sieci
Field send

Jesli blad bedzie sie powtarzal wylacz ta centralke w ustawieniach

i to wszystko
tomek n.
Mam ten sam błąd ... jakieś propozycje pomocy ... ?

pozdrawiam
zhvir
po prostu serwer nie działa i tyle
moja propozycja to poczekać może się włączy :>
tomek n.
Dzięki Żwirku za odpowiedź wink.gif

pozdrawiam
keeveek
konnekt is dead. Nie tylko nie działają centralki, ale nie da się pobrać instalki konnekta z jego strony. Teraz już nie przybędzie ani jednego usera, a zaczną się oni wytapiać, kwestia czasu
Istil3k
Hmm instalki z strony konnekta mozna juz pobierac wink.gif ale centralki padly, niewiem jak reszta...
Lesiuk
serwer znowu nie działa
już od 3 dni;p

zamierza ktoś coś z tym zrobić ?

albo niech ktoś zuploaduje gdzieś najnowsza wersje konnekta i mi podeśle bo jest mi potrzebna do odpalenia jabber'a ;D
firefox_PL
ciągle nie działa pobieranie wtyczek, mógłby ktoś coś z tym zrobić bo inaczej trzeba się będzie przerzucić na coś innego
Mucha
Działa jeszcze centralka wiadomosci.info, ewentualnie można podociągać gdzieś z forum, jabber jest na k-api.prv.pl, oczywiście to tylko obejście (dosyć czasochłonne) a nie rozwiązanie problemu. Kiedyś był pomysł postawienia niezależnej centralki, może czas go ponownie przemyśleć?
corne
U mnie to samo jak u wszystkich.
Dziwi mnie jedno. Czemu nikt nie aktualizuje tej strony http://www.kplugins.khrone.pl/index.xml od 2004 roku. Strony domowej Konnekta nikt nie aktualizował od 2006 roku a pełna paczka instalacyjna co do wersji też nie drgnęła. Warto coś zaktualizować i powalczyć o wybicie tego konkurencyjnego chłamu co się teraz pałęta.
alienv
QUOTE(corne @ 31.08.2007 - 11:07) *

U mnie to samo jak u wszystkich.
Dziwi mnie jedno. Czemu nikt nie aktualizuje tej strony http://www.kplugins.khrone.pl/index.xml od 2004 roku. Strony domowej Konnekta nikt nie aktualizował od 2006 roku a pełna paczka instalacyjna co do wersji też nie drgnęła. Warto coś zaktualizować i powalczyć o wybicie tego konkurencyjnego chłamu co się teraz pałęta.


true, ale juz chyba nie ma kto to zrobic >.< szkoda
gdyby konnekt byl OS to taki problem by nie istnial lub bylby sporo mniejszy.
powoli przesiadam sie na mirande ktora jednak nijak mi nie odpowiada...
firefox_PL
na wiadomosci.info nie ma wielu wtyczek, których używałem a szukanie ich po necie i forum jest dosyć kiepskie, najgorsze jest to że nie widzę żadnego innego komunikatora, który miałby takie możliwości personalizacji i tak by mi odpowiadał graficznie
Czarnaś
Nie jest to fajne, bo postanowilem przesiasc sie na konnekta, a tu lipa. Aktualizacje tak naprawde nie dzialaja, a szukanie wtyczek po forach jest naprawde meczace. Troche mnie to zasmucilo :|
bLoNiak
witam!
dzisiaj zrobilem format C i niestety konnekt jets pusty, nie mgoe go wogole zaktualizowac.... nic nie da sie zrobic.
czy ktos moglby mi cos poradzić?
keeveek
zmień komunikator. na jakiś sensowny.
dizel1988
Witam.
Niestety mnie też denerwuje to że nie można pobrać żadnych aktulizacji dlatego postanowiłem spakować cały swój folder plugins i oto on: http://rapidshare.com/files/52516572/plugins.rar.html

Rozpakujcie go i wrzućcie jego zawartość do folderu plugins na dysku C w katalogu program files w folderze konnekt.
Mam nadzieje że troche pomogłem a na przyszłość radze sobie zrobić kopie tego folderu a później dopiero pobierać z forum interesujące Was wtyczki których Wam brakuje.
Pozdrawiam
bLoNiak
dzięki dizel zobaczymy co tam jest <piwo> dla Ciebie
firefox_PL
mógłby ktoś wrzucić pliczek libmail.dll do obsługi wtyczki mejlik, przydałoby się, bo większość wtyczek potrzebuje dodatkowych dll'ek i nie ma ich skąd wziąć
corne
Sugeruje osobie która o ile w ogóle zajmuje się jeszcze Konnektem zaktualizować http://www.kplugins.khrone.pl/index.xml i zintegrować z aktualizacjami do Konnekta. No chyba że autorów zatrzymała Policja podczas zamknięcia napisy.org blink.gif
Istil3k
aktualnie jestem podczas tworzenia czegos w rodzaju stronki z all nowymi pluginami poniewaz hao zadko bywa a strona kplugins nie jest aktualizowana.. jesli ktos ma jakies wtyczki ktore sa jednymi z nowszych to piszcie PM`a to skontaktuje sie i sie dogada wink.gif
trzeba jakos reanimowac ten program bo bez niego bedzie glupio tyle czasu czlowiek juz go ma i sie przyzwyczaja wink.gif
firefox_PL
ponawiam prośbę o podesłanie pliku libmail.dll, przecież na pewno ktoś korzysta z mejlika i ma ten plik, jeśli nie chce wrzucać tutaj to może niech napisze do mnie na PM to podam maila, na który można by ten plik wysłać
SkkF
Znalazłem u siebie coś takiego:
http://chust4.125mb.com/ktp/mejliK.dll

Która wersja i czy to to o co ci chodziło nie wiem, bo nie korzystam.
Mucha
Chodziło o bibliotekę a nie wtyczkę. Dałem w załączniku.

Załączniki

jacekm
Z tymi aktualizacjami to jakaś masakra. Z centralki na wiadomosc.info można pobrać wtyczki ale się nie instalują niestety...

Może ktoś z tym coś zrobi zanim użytkownicy zaczną szukać innego programu :/
firefox_PL
@Mucha, dzięki na szczęście już sobie poradziłem, wziąłem całego konnekta od znajomego, który jak się okazało miał te same wtyczki co ja poinstalowane
keiran
masakra nie da sie ukryc. po prawie pol roku nieobecnosci wracam do kompa, sciagam konnekta a tu wszystko sie kaszani. glowna centralka nie dziala (404), ggimage sie wywala, pluginy z centralki wiadomosc.info nie chca sie instalowac (brak programu aktualizacyjnego). mam nadzieje, ze to sie szybko skonczy.
jerico
QUOTE(keiran @ 2.09.2007 - 11:09) *

masakra nie da sie ukryc. po prawie pol roku nieobecnosci wracam do kompa, sciagam konnekta a tu wszystko sie kaszani. glowna centralka nie dziala (404), ggimage sie wywala, pluginy z centralki wiadomosc.info nie chca sie instalowac (brak programu aktualizacyjnego). mam nadzieje, ze to sie szybko skonczy.


ktos wyzej pisal ze bedzie staral sie ratowac konnekta i tworzyc cos na bazie nowej centralki, jesli dobrze zrozumialem wink.gif

co do ggimage to problem jest opisany na forum,wystarczy poszukac wink.gif wystarczy 2 pliki dll dociagnac i dziala smile.gif
Nexces
Ja z koleii mam problem z bramką ery... wtyki udało mi się pobrać jeszcze zanim serwer padł... ale nie mam sprawnego skryptu na eraomnix sponsorowaną... ma ktoś? jest w ogóle napisany??
Istil3k
Dobrze zrozumiales wink.gif tylko niewiem copojawi sie wczesniej centralka do programu czy strona www, najwiekszym problemem bedzie pozbierac zgode na uzycie wtyczek od ich autorow czesc z nich juz tu nie zaglada...
Keleos
rany.. przeczytałem kilka 1szych postów i zbladłem... server z aktualizacjami (których nie używałem chyba z rok... wszystko ściągam z WWW) nie działa od kilku dni i już afera, że użytkownicy będą uciekać...

a powiedzcie mi, co ile są aktualizacje GG? Inaczej.. Czy są JAKIEKOLWIEK?! Z tego co się orientuję, to nie ma.. wszystkie nowości są pakowane w nowe wersje shitu...

A tak a propos chwilowej awarii... używa ktoś skype? Jak nie, to opowiem.. padły servery skype'a na kilka dni na CAŁYM ŚWIECIE ... jak myślicie, ilu userów ubyło? Mój typ: około -300 ... czyli przybyło około 300 userów, bo skype nabrał rozgłosu na świecie (chociaż to ciężkie do wyobrażenia sobie, że gdzieś o nim nie słyszano ; P )
Istil3k
Widac ze niezbyt czesto tu zagladasz wink.gif oficjalna strona z wtyczkami nie byla aktualizowana chyba od kilku miesiecy ( niewiem dokladnie wiec niechce wprowadzac w blad ) centralka nie dziala od tygodnia moze 2-och, ostatnio coraz czesciej pada forum jak myslisz na co to wyglada? dodam ci jeszcze jedno rozumiem ze zwykli uzytkownicy tak pisza, ale jesli osoby ktore pisza wtyczki do programu twierdza ze jest zle, i nawet mowia ze watpia czy powstanie wersja 0.7 to nie dziwi ciebie to?
keeveek
a gg było jest i będzie aktualizowane, poza tym wielu "zwykłych" użytkownikow GG posiada PowerGG ktore jest aktualizowane w miarę często ,nie mają też oni wrażenia, że są totalnie olewani. Konnekt żyje tylko dzięki jego użytkownikom, których główny dev wykasował z pamięci już kupę czasu (czy to już pleonazm? XD) temu

poza tym (wg megapanelu) liczba użytkowników konnekta drastycznie spadła, a to jest niepokojące.
Istil3k
hehe dawno nie widzialem cie na forum keeveek smile.gif prawda jest smutna, hao zapomnial o nas i o konnekcie, jak sadzisz duzo zmienilo by stworzenie nowej stronki z aktualnymi wtyczkami + nowa centralka? co o tym sadzisz?
Keleos
heh, wtyczek ze strony konnekt.info (czy skądtam mówisz, ze się nie da ściągać) nigdy nie ściągałem.. zawsze grzebię po stronach wtczkowców, które mają w podpisach oraz po prostu z forum (taaak, forum to także WWW)).

Centralka jak dla mnie żeby co pół roku działała to starczy.. i tak nie ma tam nic, czego by się nie znalazło na forum (tudzież linków do tychże rzeczy).

Wg. mnie nic tak nie stwarza problemu, jak bojczenie na lewo i prawo i WMAWIANIE - tak, WMAWIANIE ludziom, by przestali korzystać z Konnekta, bo wszyscy ich w d***e mają.. co jest nie do końca prawdą.

No ale tak... wiadomo, jak coś idzie źle, to najlepiej narzekać, bo wtedy się ma grono (ba, rzesze!) pustych ludzi, którzy z chęcią wezmą udział w tym chorym bojkocie.

Forum istnieje, userzy/developerzy/wtyczkowcy zaglądają na forum i pomagają w problemach (dziś napisałem post i z marszu się ludzie zainteresowali moim problemem). Wciąż pojawiają się nowe wyglądy i bajery (no niestety, póki co same wodotryski, ale przynajmniej konnekt dzięki temu jeszcze nie umarł).

Megapanel? A informacje, że developerzy się odcięli od userów także stamtąd wziąłeś? To napisz do megapanelu, żeby z Konnekta nie korzystali, a nie na forum, bo człowiekowi się już słabo robi od tego bojczenia...

Konnekt się sypie! Nikt mnie nie kocha! Pokażmy ludziom, którzy zrobili dla nas najlepszy komunikator na rynku, jak bardzo ich nienawidzimy za to, że nie chcą nam do dupy włazić w dalszym ciągu i nie chcą tracić gromu czasu na pomaganie w problemach typu "Konnekt mi się nie włącza - czy muszę kliknąć ikonkę?"! ... bleh

Nie podoba Ci się zastój w rozwoju Konnekta to zapomnij adres tego forum i nazwę tego programu. Nie musisz się z wszystkimi dzielić swoimi rozczarowaniami - nie każdy ma ochotę to czytać. Dla mnie konnekt ma mnóstwo potrzebnych rzeczy i jeszcze więcej niepotrzebnych - co wcale nie jest wadą. Nawet się nie zastanawiam nad przejściem na inny komunikator. Używam innego spod linuxa i zapewne będę używał innego na Viście, jeśli będę musiał ją używać, a nie ma na niego K (nie wiem czy jest.. tematy Visty ogólnie zlewam, bo to nie moja bajka).

Dla mnie Konnekt ma wszystko co potrzeba i jeśli nie grzebać za dużo to nie ma z nim żadnych problemów. W razie problemów userzy są skorzy do pomocy... Czego chcieć więcej? Brakuje Ci Wodotrysków? Chcesz codziennie nowe pluginy? Po Co? Po Co?
Wizard
Nie chcemy codziennie nowych pluginow. Wystarczą nam działające centralki, "żyjące" kPlugins i strona główna Konnekta. I poprawianie poważnych i bardzo starych błędów. Ewentualnie jakiś znak życia ze strony hao wink.gif. A o Konnekcie 0.7 w tej chwili chyba nikt już nie myśli poważnie wink.gif.

Edit: specjalnie dla zhvira smile.gif. Proszę, poprawione wink.gif
zhvir
OT: skończcie już z tym @hao itp, bo @ (at) w tym przypadku mówi danej osobie że tekst jest pisany właśnie do niej
EOT
Istil3k
Czlowieku opamietaj sie, wiedz o tym ze brak zainteresowania czlowieka z gory ( czyt Hao ) moze spowodowac awarie nawet tego forum, jak bys zauwazyl forum wczoraj i w sobote mialo awarie podobnie jeszcze pare dni wstecz, powiedz co zrobisz jesli forum padnie na amen i bedzie wymagana jego interwencja a on nie zadziala? skad wezmiesz adresy do wszystkich wtyczek?
Jsli bys wiedzial Megapanel podaje statystyki, a one podaja spadek uzytkownikow konnekta dlaczego? bo jest ogromny zastuj nic sie nie porusza do przodu a nawet sie cofa ( awaria centralki czy klugins ) moze ty niechcesz kozystac z tego ale nie wypowiadaj sie za innych moze co? podales wczesniej wzmianke o gg i jego aktualizacjach, ale nie pomyslales ze tamta firma jest na gieldzie i nie moze sobie pozwolic na takie afery jak sa tutaj, ze nikt sie nie interesuje programem i padaja jego glowne funkcje.
Po to masz forum aby opisac problem i ktos ci pomogl taka prawda
Nigdy nie wypowiadaj sie za innych bo sporo osob chce aby strona z pluginami i centralka znowu dzialala
firefox_PL
@Keleos, tutaj nie chodzi o narzekanie na cały świat że coś nie działa, tylko o pomoc przy znalezieniu wtyczek, których nie można pobrać z centralki, a po reinstalce systemu, nie ma skąd wziąć (jak np. mejlik z którym miałem dużo problemów, bo nie było nigdzie wszystkich dll'ek), teraz już trzymam kopie zapasową całego konnekta na wszelki wypadek
więc nie wchodź na wszystkich, którzy piszą tutaj o swoich problemach, ja też przez chwilę musiałem używać zwykłego gg, dopóki nie dorwałem wszystkich wtyczek, które mi były potrzebne, oczywiście jest żal że od już konkretnego czasu centralka nie działa, może gdyby zrobić to na zasadzie "donate" (tak jak np. Paint.NET) byłoby lepiej i "ludzie z góry" bardziej by dbali i interesowali się rozwojem konnekta, sądzę że warto to przemyśleć
keeveek
zhvir, stwierdzenie "EOT" znaczy End of Topic, czyli koniec tematu, a nie koniec pisania nie na temat wink.gif zanim zaczniesz poprawiać ludzi sam się upewnij, czy piszesz poprawnie wink.gif
borut
Witam!

Powinna powstać centralka oficjalna dla piszących wtyczki oraz nieoficjalna beta do testowania beta wtyczek i wersji rozwojowych Konnekta. Moim zdaniem Konnekt ma bałagan bo coś jest na stronie, coś jest na Forum, coś było na centralkach i trzeba szukać tu i tam albo jeszcze gdzie indziej. Dział download na stronie powinien posiadać wszystkie dodatki które są na forum i jeszcze w innych miejscach.

Pozdrawiam!
Wizard
kPlugins już działa, czas na centralki biggrin.gif. Przynajmniej coś smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.