Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: historia..
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
spychool1
o co chodzi zamiast rozmow historii mam tylko zamiast rozmowy statusy... sad.gif kto o ktorej godzinie zmienial.. co zrobic??
saCOOL
Statusy zapisuje kSL. Zaraz pod Statusami w Historii są Rozmowy, wystarczy rozwinąć liste (no chyba że wyłączyłeś zapisywanie do historii):



(Czy to naprawdę jest aż tak skomplikowane? Nie chce Ci się ruszyć głową? Poszukać w opcjach samemu? Lepiej zawracać dupę na forum pierdołami? To nie jest kółko wzajemnej adoracji typu gg tongue.gif).
Mucha
To chyba nie o to chodziło. Ja strzelam, że to chodzi o błąd, że jak ma się kSL, i jak się kliknie na kontakcie -> historia, to się otworzy nie historia rozmów tylko historia opisów jakie miała dana osoba...
spychool1
QUOTE(Mucha @ 17.06.2007 - 15:51) *

To chyba nie o to chodziło. Ja strzelam, że to chodzi o błąd, że jak ma się kSL, i jak się kliknie na kontakcie -> historia, to się otworzy nie historia rozmów tylko historia opisów jakie miała dana osoba...

wlasnei mam ksl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.