Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysyłanie obrazków do niewidocznych
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
szpon5
Witam, chciałem wysłać obrazek do kolegi ale nie jako plik tylko normalnie jako wiadomość, kolega miał status niewidoczny. I nie pojawiał się napis że zostało wysłane poprawnie, on również potwierdził że nic nie dostał, więc poprosiłem go żeby zmienił status na dostępny i wysłałem i spokojnie doszło. Potem ja się dałem niewidocznym a on wysłał mi obrazek no i doszedł (kolega ma zwykłe GG). Czy można tak zrobić w konnekcie żeby przesyłać obrazki jako wiadomość do niewidocznych ?
dejko
QUOTE
Czy można tak zrobić w konnekcie żeby przesyłać obrazki jako wiadomość do niewidocznych ?

Przecież coś takiego byłoby błędem.
Byłby to najprostszy i najskuteczniejszy inwigilator… gdybyśmy chcieli sprawdzić czy dana osoba jest ukryta, wystarczyłoby wysłać do niej pusty obrazek i czekać na info, ze wysłał się poprawnie.
Zatem coś takiego jeśli nawet jest, to być nie powinno.
.misiek
W starszym GG w konnekcie to dzialalo. W gg 7.x zalatali ta dziure juz. ; ]
SkkF
QUOTE(dejko @ 16.06.2007 - 13:58) *


Byłby to najprostszy i najskuteczniejszy inwigilator… gdybyśmy chcieli sprawdzić czy dana osoba jest ukryta, wystarczyłoby wysłać do niej pusty obrazek i czekać na info, ze wysłał się poprawnie.



U mnie to cały czas działa, tylko jak ktoś jest niewidoczny max. waga obrazka spada do 25 kb.
szpon5
u ciebie można 25 wysłać do niewidocznych a u mnie nawet 2 kb nie można do niewidocznych wysłać
.misiek
QUOTE
W gg 7.x zalatali ta dziure juz
.

szpon5
może by ktoś obszedł tą dziurę w wtyczce gg do konnekta smile.gif
Mucha
Nie umiesz czytać? Nie da się.
SkkF
QUOTE(Mucha @ 17.06.2007 - 17:48) *

Nie umiesz czytać? Nie da się.



Jak się nie da?
Mucha
QUOTE
W starszym GG w konnekcie to dzialalo. W gg 7.x zalatali ta dziure juz. ; ]
QUOTE
QUOTE
W gg 7.x zalatali ta dziure juz
.
.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.