Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Resetujący się scrol bar
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Leszcz
Gdy zjadę na koniec mojej listy w oknie konnekt'a to po kilku sekundach scrool bar wraca spowrotem na górę. Czasem dzieje się to bardzo szybko. Problem jest uciążliwy bo nie mogę zostawić tak jak chce. Za każdym razem Scrool Bar resetuje listę do takiej samej pozycji.
ZenitH
Prawdopodobnie jest to wina wtyczki Znikacz, tez mam ten problem i gdy wylaczy się tę wtyczke to problem znika
Leszcz
Tak, to wina tej wtyczki. Wyłączyłem ją i jest ok. Może autor wtyczki mógłby coś zrobić żeby nie było tego efektu ubocznego ?
jiobel.
Skoro masz już konkretyzację problemu, to pisz w topicu dotyczącym tej wtyczki. Póki co – jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza, możesz ją wyłączyć.
Mucha
Ustaw przerwę między cyklami na jakąś dużą np 300 000ms
ZenitH
QUOTE(Mucha @ 18.06.2007 - 14:55) *

Ustaw przerwę między cyklami na jakąś dużą np 300 000ms

To nic nie daje jedynie opóznia "odbijanie" scrol bara do góry. Ten błąd powinien naprawić autor wtyczki. Może kiedyś to nastąpi tongue.gif
Leszcz
Na prowizorkę narazie starczy wink.gif Poczekam, może będzie następna wersja bez tego błędu smile.gif
Mucha
To ja już tego nie poprawię, pewnie jak się zmienia status kontaktu to scroll się resetuje, a to już wina Konnekta...
EDIT
Chociaż sam tego błędu nie zaobserwowałem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.