Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z biala obwodka ikon
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
celebes
dzis sie bawilem z ikonami, kolorami, xp theme itp.

i teraz dwa pytania:
1. jak usunac te biale piksele wokol "sloneczek" ? przy zaznaczonym kontakcie sa normalnie, w wyborze statusu i opisu tez.. a tak maja piksele :/
2. jak zrobic zeby na dolnym panelu bylo tylko GG, kontakty, ustawienia, wtyczki i kpilot? trzeba po kolei wylaczac te wtyczki ktorych sie nie chce?
thx z gory
zhvir
1. jedyna skuteczna metoda to usunąć te piksele w jakimś programie graficznym albo używać jasnych teł wink.gif
2. zgadza się, jak nie używasz to wyłączasz
Spass
A tego czasem nie da się pozbyć ustawiając w opcjach Interfejs -> Wygląd jakiś ciemny kolor tła dla 'Kontakt'? Czy coś w tym rodzaju.
ZenitH
Z tego co pamiętam to się da bo kiedyś tak robiłem, i jak się nie mylę to we wtyczce tłok tez dało sie ustawić tło i wtedy było ok mellow.gif
zhvir
a ta metoda nie działa tylko na czcionki?
stivo
AD 1. Też miałęm z tym problem i saCOOL mi właśnie radził w ustwieniach wyglądu zmienić:
QUOTE
ustawienia - interfejs - wygląd biggrin.gif
ustaw tło na czarne (masz białe i dlatego takie są wokół ikonek obwódki)


AD 2. Muisz poszukać w ustawieniach każdej wtyczki.. Wszystko da się wyłączyć wink.gif
saCOOL
A nie pomaga:
Ustawienia - interfejs - tło - przycisk automatycznie dopasuj kolor tła?

Co do pytania nr 2: wielki lol i rotfl.. W którymś temacie pisałem o obecnym fenomenie użytkowników, którzy kompletnie nic samemu nie potrafią zrobić, zasypując nas pytaniami o dokładnie wszystko - łącznie z pytaniami tego typu.
Ludzie! Współczuje wam! :>. Nie było łatwiej samemu sprawdzić? Ruszyć głową odrobinę? Wszyscy wszystko zawsze Wam muszą podstawiać pod nos?
Aule
Co do 2. to po co mieć włączone wszystkie wtyczki nawet te z których sie nie korzysta. Przecież dlatego to nie jest wbudowane w program, żeby można było to wyłączyć, szczególnie actio. Przecież ta wtyczka strasznie "muli" program.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.