Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Fresh Chat
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
Dreamer
Witam,
Ostatnio trochę mi się nudziło, dlatego postanowiłem zrobić własny styl rozmowy dla Konnekta. Chodziło mi o stworzenie czegoś lekkiego, świeżego, trochę minimalistycznego. wink.gif Mam nadzieję, że udało mi się to osiągnąć. Oto przedstawiam Fresh Chat.

Screen: klik
Download: klik

PS Do ewentualnych błędów (mam nadzieję, że ich nie ma) proszę dołączyć screeny, aby łatwiej było je wyeliminować. wink.gif

jiobel.
Moje zdanie znasz. Oby tak dalej… ;-)
saCOOL
No no, pięknie :>.
ved
Troche jak MIROED smile.gif

BTW: FRECH chat, REFRESHED by zhvir...
przypadek?wink.gif
SkkF
Dzięki za styl smile.gif
ZenitH
ved - człowiek sie musi na kims wzorowac a zhvir jst do tego najodpowiedniejszy smile.gif

Dreamer - Ładny styl oby tak dalej smile.gif
Dreamer
QUOTE(ved @ 26.06.2007 - 10:21) *

Troche jak MIROED smile.gif

BTW: FRECH chat, REFRESHED by zhvir...
przypadek?wink.gif


Styl nie był wzorowany na żadnym. A z tą nazwą to oczywiście przypadek. ;] I nie Frech tylko Fresh tongue.gif

Dzięki wszystkim za opinie. wink.gif
mariush
Heh, miałem zamiar przesiąść się na kDV i Refreshed, ale zostaję przy kIEV, a FC zastąpiło wysłużonego th7-v1 wink.gif
Super smile.gif
D3nY
Dreamer: Tylko pogratulować !@ Ściągam i uruchamiam u siebie. Po prostu świetne!
T O K E N
Widzeże nie tylko mi podpasowała Twoja praca wink.gif
arct!c
Rzeczywiście FRESH smile.gif good job
pablo.kostek
Najlepszy styl jaki miałem :]
Katatsuky
mi to w ogole nie dziala
.nomis
Mój ulubiony styl smile.gif Mam go od roku jak nie lepiej. JEst bezkonkurencyjny.
iwonek
Mam pytanie. musze wspomnieć, że jestem początkująca. gdzie trzeba wrzucać te style, do jakiego folderu? Nie mam pojęcia jak to zrobić. Prosze o pomoc i z góry dziękuje.
kzzz
Folder Konnekta / Themes

Potem Ustawienia - Okno rozmowy - musisz odznaczyć, żeby używał .css z aktywnego schematu kStyle, potem lupka i szukamy pliku .css z naszym stylem okna rozmowy wink.gif
iwonek
kzzz dziękuje bardzo. No cóż czasem nie myśle ale jeszcze raz dziękuje;)
BiTeLSE
Muszę się dołączyć do pozytywnych ocen. Używam od dobrych paru miesięcy i nie zamierzam zmienić.
PapaSmerf32
Download nie działa. Mógłbym prosić o reup? smile.gif
COLS


LINK
CODE
http://rapidshare.com/files/172173862/fresh_chat.rar
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.