Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy konnekt sie jeszcze rozwija ?
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
maroo
witam!

Uzywam tlena, ale ostatnio zadnego wtyczki do niego nie wychodza bo autom nie hcce sie opisac api tlenowego czy cos.. to nie wazne. Ale myslalem o zmianie komunikatora na takiego ktorego moglbym w pelni dostosowac do swoich potrzeb(miranda nie wyglada za ladnie i w ogole pomotane to i nie dziala wszystko dobrze:P konnekt jest jakos normalnie zrobiony smile.gif no ale ma mniej opcji ;/;/ )

dora nie wiem po co to pisalem tongue.gif mam proste pytanie:

Czy Konnekt sie jeszcze rozwija ?


bo wiekszych nowosci nie widze od daaawwna ..
ved
jak sam zauwazyles NIE
maroo
Nie cytować ostatniego posta
szkoda, ale dzieki za odp smile.gif
jiobel.
Polecam zajrzeć do działu Hydepark, gdzie jest większy wątek o tym.
były user
QUOTE
miranda nie wyglada za ladnie

bzdury...http://andy.miranda-vi.org/screenshot/
QUOTE
nie dziala wszystko dobrze

Jakieś konkrety poproszę bo u mnie Miranda działa ok. mimo że czasami strzeli jakiegoś focha ;]


Nieoficjalnie Konnekt się nie rozwija.
Pozwoliłem sobie edytować
mariush
Rzuć to ktoś do kosza, albo usuńcie w pierony..
dulek000
Oficjalnie K się nie rozwija? Gdzie widzisz oświadczenie Hao o zaprzestaniu prac nad programem? Przestań wypisywać bzdury, bo obrażasz w ten sposób wszystkich developerów.
były user
Nie cytować ostatniego posta
Miało być "nieoficjalnie" - mój błąd.
dulek000
Cóż, nadal pozostaje to tylko Twoim subiektywnym zdaniem.
były user
@dulek000 brak konkretnych informacji ze strony hao skłania mnie do takiego myślenia smile.gif
zhvir
nie od dziś wiadomo że kto ma informacje ten ma władzę... wysuwanie wniosków opartych na zbyt skąpej wiedzy jest nieracjonalne i najczęściej prowadzi do podejmowania złych decyzji
keeveek
równie nieracjonalne, albo znacznie bardziej nieracjonalne, jest pozostawianie swoich użytkowników samym sobie
Aule
Nikt nikogo nie zostawia, ale te wasze mistyczne k0.7 to nie jest kolejna poprawka do rdzenia, tylko rdzeń napisany od nowa, więc nie wiem, czemu zdziwienie, że to trwa tak długo... Zamykam ten temat, bo już jest jeden o tym samym.

http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...c=10781&hl=
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.