Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Masa bzdetnych pomyslow....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
no tio tak...
proponuje zeby w informacji o jakims uzytkowniku bylo wiecej opcji do wyswietlenia niz tylko cztery i mam pytanko... do czego jest ta druga zakladka ( po prawej stronie ) obok tej w ktorej sie wpisuje, badz wybiera jak ma wyswietlac danego usera...

hmmm czy sa tutaj jakies zakladki grup znajomych ?, czy cos? bo wydaje mi siem ze dobrze by bylo, gdyby byly tongue.gif

no i dosc radyklany pomysl, a wlasciwie propozycja dla tych co umieja programowac pluginy do tego i nudzi im siem w domciu...
chodzi mianowicie o MAIL CHECKERA... czy cos w tym stylu.. idea jest taka, ze i tak konnekt bedzie prawdopodbnie startowal z windowsem... przypuszczam ze wiekszosci przypadkow tak jest... i zeby zrobic do niego plugin, ktory by sprawdzal poczte co okreslony czas. fajnie by bylo jakby obslugiwal kilka kont, bo wiem ze niektorzy maja po 3 (np ja tongue.gif ) i pokazywala sie np jakas mrygajaca koperta smile.gif po najechaniu na nia wyswietlo by sie w "dymku" ile i na jakich kontach jest wiadomosci... ewentualnie podawane by byly tytuly maili...
...kurde... ja to mam wymagania... ale mysle ze tio fajna rzecz by byla... bo wiecie... gdybym sam umial prograowac, to bym to napisal...a tak moge tylko pomarzyc... sad.gif
bysiu
oki znalazlem grupy... sorka za gapowatosc..
Belcik
Marudzisz... Masz dobra okazje zeby sie nauczyc programowac :-) A przy okazji - pamietajcie zeby ostatecznym efektem nie byl kombjn typu ICQ. Pomysl na funkcjonalnosc + prostota (idea tworcow GG) wydaje mi sie najlepsza. Pozdrowienia.
bysiu
no masz racje ze marudze, niestety tylko to potrafie i nie sadze zebym sie nauczyl w krotkim czasie programowania... nawet nie wiem w jakim jezyku mialbym zaczac sie uczyc...

co prostoty... program wykorzystuje pluginy, wiec zalozmy zewyjdzie 20 pluginow do niego i wszystkie w jakis tam sposob rozszerzaja funkcje konnekta, ale nie wszystkie Ci odpowiadaja, wiec nie musisz jak w icq korzystac ze wszystkich,ktore sa czy chcemy czy ladowane do pamieci, tylko np z 6 czy 7 ktore uwazasz za potrzebne...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.