Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd Kryryczny
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
BlueShadow
Kiedy włączam Konnekta i pokazuje się okienko logowania jeszcze nic się nie dzieje, ale gdy wpiszę hasło i kliknę OK pokazuje się błąd(log załączam). Właśnie jestem świeżo po formacie(wczoraj tj. 28.06.07), więc to z pewnością problemu nie rozwiąże. Próbowałem już przeinstalowania, odinstalowania i zainstalowania, wersję mini, tworzenie nowego użytkownika, ale za każdym razem jest ten sam błąd. Chciałem prosić o pomoc, bo Konnekt, to najlepszy komunikator. Pozdrawiam.
Sija
QUOTE
## [CORE] Plik D:\Program Files\Konnekt\profiles\Yong Za\cfg.dtb nie został otworzony
BlueShadow
Niech to pomyliłem logi, chodziło o ten. Sorry. Przeszukałem cały dział Błędy Krytyczne i nie znalazłem rozwiązania. Ciągle ten sam błąd.Najgorsze jest to, że jeszcze wczoraj wszystko dobrze działało. Wiem, że jest dużo takich tematów, ale w żadnym nie ma rozwiązania, w większości piszę, że taki temat już był. Proszę o pomoc.

Aha, używam Windowsa XP
BlueShadow
Czyli co, nikt mi nie pomoże? Proszę was bardzo, bo miałem na Konnekcie koło stu kontaktów, nie chcę tego stracić, poza tym, jak nie Konnekt to co?
dulek000
Odpal Konnekta z parametrem -plugins i metodą prób i błędów spróbuj określić która wtyczka to powoduje.
BlueShadow
Tak, znalazłem to już w innych tematach, ale nie da sie tego zrobić. Może coś źle robię, ale wpisuję w skrócie tak: "ścieżka do pliku konnekt.exe" -plugins i jest ten sam błąd. Dziękuję, za to, że ktoś w końcu się odezwał. Może jakoś uda mi się to naprawić, ale co mnie dziwi to kiedy zainstalowałem Konnekta świeżo po formacie to działał normalnie, ale na drugi dzień pojawił się ten błąd. Proszę o jakieś inne rady.
dulek000
Jaj, no jasne, przecież to jest jeszcze przed ładowaniem wtyczek - mój błąd. Sprawdź, czy krytyk powtarza się na innym profilu Konnekta.
keeveek
spróbuj też w razie czego zainstalować K w domyslnej lokalizacji
BlueShadow
W sumie używam tylko jednego profilu, ale jak tworzę nowy to jest to samo. Zainstalowanie w domyślnej lokalizacji nic nie zmienia, ciągle ten sam błąd. Dzięki, że ktoś w końcu stara mi się pomóc, pozdrawiam!
BlueShadow
No i co nikt mi jednak nie pomoże? Naprawdę was proszę, bo te kontakty są dla mnie ważne, niektóre było strasznie trudno zdobyć, poza tym teraz nawet połowę odzyskać to spory problem. Nie chcę używać jakieś innego komunikatora, bo ten jest chyba najlepszy. Dołączam nowy log, pewnie to samo na nim jest, ale nie wiem już co robić. Kto może mi pomóc? Jeśli nie tu na forum, to gdzie? I jeśli nie Konnekt to co?

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Wiem, że piszę posta, pod postem, ale jak mogę inaczej zwrócić waszą uwagę? Możecie mi nawet dać ostrzeżenie, ale chcę, żeby Konnekt mi działał. Pozdrawiam!
psota
A czy inne aplikacje też ci się nie włączają?
Może masz uszkodzoną jakąś biblioteke systemową.
BlueShadow
Wszystkie inne aplikacje ładnie działają, poza tym to na drugi dzień po formacie mi się tak zrobiło, więc powinno z bibliotekami być wszystko dobrze, ale może ściągnę gdzieś z neta wszystkie biblioteki potrzebne do Konnekta, które są Windowsie, tylko jakie to są?
psota
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcr71
Ta biblioteka występuje w logach, może ona jest uszkodzona.
Wrzuć ją do C:\windows\system32
Ewentłalnie możesz spróbować ściągnąć wszystkie msvcr od 7.0 wzwyż.
BlueShadow
Nie mogę podmienić jakoś, bo piszę, że używana jest poza tym to i tak trzeba by w dllcache podmienić też, no nie? Jest jakiś program do podmieniana bibliotek? A tryb awaryjny nie chce się włączyć wcale. Jak próbuję go włączyć to podczas włączania nagle wraca uruchamia się normalnie. Już nie mam siły do tego konnekta, a da się jakoś wyciągnąć kontakty z plików profilu?

Dobra, trudno, część kontaktów odzyskałem jakoś, resztą, no cóż, trudno... Przerzuciłem się na AQQ, też dobry program, może nawet lepszy... Dzięki, za dotychczasową pomoc, pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.