Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przetlumaczyc SDK na Delphi
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
drivex
Czy istnieje taka mozliwosc ? bo cpp to ja wogule nie kumam a w delphi napisac cosik umim :]]] biggrin.gif chociaz troszki potrzebne by mi byly klasy nom i jakies exporty i importy od dllow :] tak nawiasem pascala chyba wiecej osob zna znaczy tych mlodszych osob :] wiec wydaje mi sie ze jakby to przetlumaczyc to by wtyczki rosly jak grzyby po deszczu a i ja odrazu zaczne cosik pisac do K. :]

tak wiec hao albo ktosik inny :] kto sie zna smile.gif plzzz jak bedziecie mieli odrobinke czasu przetlumaczcie troszki tego sdk z cpp na pascala smile.gif)))) bedem wdzieczym czlowiczkiem tak pewnie jak i reszta userow konna:]
hao
Rzecz w tym, że ja pascala/delphi już nie pamiętam i w sumie nie lubię smile.gif Może kto inny?
nix
QUOTE(hao)
Rzecz w tym, że ja pascala/delphi już nie pamiętam i w sumie nie lubię smile.gif Może kto inny?
nie napisze nic rewolucyjnego... ja tez nie pamietam... i nie lubie :twisted:
drivex
QUOTE(hao)
Rzecz w tym, że ja pascala/delphi już nie pamiętam i w sumie nie lubię smile.gif Może kto inny?


heh :// hm no to co by tu zrobic :// trza sie cpp óczyć :/ :\ eee ale zescie narobili to ja nowy user na tym forum ale za to konekta stary chcialem se wtryczki popisac a tu taka lipa :///

hmm to ja mam pomysla zrobimy Ci hao specjalna petycje smile.gif)) biggrin.gif i tam beda sie userzy petcyjowac czy chca czy nie chca :] i jak beda chciec to se przypomnisza troszki pascala i polubisz :DDDD ;]]
werw0e
czekam na to odkąd mam konnekta:P
bo c nie pamiętam i nie lubię wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.