Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kMigacz ... nie miga- żadna wersja
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Chris_krk
Witam wszystkich, jeśli w złym miejscu piszę to przepraszam, ale szukałem długo tematu dla tej wtyczki i nie znalazłem.

Jaki jest problem: Wtyczka działa połowicznie- scroll lock miga tylko podczas zmiany statusu kontaktów, natomiast gdy przychodzą do mnie wiadomości- nic. Ja już gdzieś czytałem o takim problemie i były wypowiedzi, że nowa wersja nie działa- więc zainstalowałem starą, jedną, drugą, trzecią, czwartą- żadna nie działa. Potem ktoś napisał, że wtyczki pobierane z jakiejś strony (już zapomniałem jakiej) na pewno będą działać- nie działały. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem? kMigacz to jedna z moich ulubionych wtyczek.
Chris_krk
Czy nikt mi nie pomoże?? :/ Już nie wiem gdzie mam szukać pomocy, jak nie tu sad.gif
jiobel.
Wtyczka nie jest już rozwijana.
Chris_krk
To znaczy, że istniejące wersje nie mają działać? Chyba nie.
Konrado
Mi miga wersja: 0.6.3.1.
dulek000
Masz wtyczkę kLock? Spróbuj ją wyłączyć.
.misiek
Problem o ktorym piszesz Chris_krk mnie sie sam rozwiazal w taki sposob ze stworzylem calkowicie nowy profil w K. Z kazda obecnie najnowsza wersja wtyczek [kLock nie bylo] i wszystkie kontakty dodawalem od nowa i wszystko dziala.

Gdyby bylo narzedzie do edycji plikow dtb i ogolnie do zarzadzania nimi nie trzeba by bylo takich rzeczy robic.

A tak wszystkie wtyczki jakie kiedykolwiek jakkolwiek raz wlaczyles zostawiaja smieci w konfigu i w kontaktach jesli potrafia a gdy sie je usuwa, wszystko po sobie zostawiaja :/
dulek000
Do drobnych edycji plików konfiguracji można wykorzystać ExpImpa. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.