Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z dwutlenek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Dwalin
Zainstalowałem sobie ostatnio wtyczkę dwuTlenek i od tamtego czasu zaczeło mnie męczyć kilka rzeczy. Pierwsza to brak mojego konta w liście kontaktów. Mam zainstalowany StatuseK, wpisałem tam swojego tlena. Czasem się widzę a kiedy indziej znów mój kontakt poprostu znika mi z listy.
Dwa gdy chce załączyć sobie tlena na niedostępny wyskakuje mi błąd krytyczny ( wiem że dla nich jest osobny dział ale że nie jest to mój jedyny problem zdecydowałem się napisać o tym tutaj ). Proszę o pomoc przynajmniej w tym problemie biggrin.gif Nie, ja błagam już teraz biggrin.gif Pozdrawiam
jiobel.
Mimo wszystko lepiej byloby, gdybys zalaczyl logi i problem z bledem krytycznym dal do odpowiedniego dzialu.
Poza tym problem ze statusKiem powinien poleciec rowniez do odpowiedniego topicu.

Na chwile obecna nie podales za duzo informacji, wiec nie wymagaj pomocy. No chyba, ze ktos lubi sie bawic we wrozke. ;-)
Dwalin
No faktycznize mogłem to wrzucic do innego działu. Przepraszam. A to plik z logiem...
Dwalin
.... nikt mi nie pomoże??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.