Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pionowe statusy w Konnekcie - Program
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
drivex
Nio wiec prezentujem wam moj program do projektowania pionowych statusow wraz z gotowymi ;] mozna korzystac w gg i K.

- szkoda ze nie w postaci wtyczki sad.gif(( ale to juz inny topic smile.gif

Chyba se dacie z nim rade smile.gif)
laugh.gif laugh.gif
http://vteam.webpark.pl/upperstatus.rar
SandmmaN
smile.gif
Ciekawy pomysł, mimo iż sam tego raczej nie będę używać, to przyznaje że wykonanie jest niezłe wink.gif i określiłbym to jako całkiem dobry debiut na "scenie" Konnektowej smile.gif
A z tym C to może się jednak troche podszkolisz co? wink.gif
Puma
Bardzo miły gadżet biggrin.gif
drivex
QUOTE(SandmmaN)
smile.gif
Ciekawy pomysł, mimo iż sam tego raczej nie będę używać, to przyznaje że wykonanie jest niezłe wink.gif i określiłbym to jako całkiem dobry debiut na \"scenie\" Konnektowej smile.gif
A z tym C to może się jednak troche podszkolisz co? wink.gif


hehe thx smile.gif ale z tym C to to lipa wielka ://// :\\\\ nie podoba mi siem to :// biggrin.gif w sumie to troszki podobne do delphi np form->caption smile.gif :DDDD hehe ale te includy to juz inna bajka biggrin.gif
jankez
jezeli mógłbym wtrącić swoją uwagę, to proponowałbym wylistowanie tych statusów w jakimś menu w oknie programu żeby nie trzeba było za każdym razem browsować :?
drivex
QUOTE(jankez)
jezeli mógłbym wtrącić swoją uwagę, to proponowałbym wylistowanie tych statusów w jakimś menu w oknie programu żeby nie trzeba było za każdym razem browsować :?


jak mi sie kciec bedzie to tak zrobie tylko mam dylemat bo nie wiem jak to zrobic chcialem zeby program byl malutki smile.gif i tak byl mniejszy smile.gif) jak bede mial pomysla jak to upozodkowac albo ktos mi go zapoda to cosik pokombinuje smile.gif biggrin.gif
drivex
QUOTE(drivex)
QUOTE(jankez)
jezeli mógłbym wtrącić swoją uwagę, to proponowałbym wylistowanie tych statusów w jakimś menu w oknie programu żeby nie trzeba było za każdym razem browsować :?


jak mi sie kciec bedzie to tak zrobie tylko mam dylemat bo nie wiem jak to zrobic chcialem zeby program byl malutki smile.gif i tak byl mniejszy smile.gif) jak bede mial pomysla jak to upozodkowac albo ktos mi go zapoda to cosik pokombinuje smile.gif biggrin.gif


ok jak chcieliscie tak zrobilem smile.gif stalo sie to tez pod naciskiem mojej dziewczyny ktora nie umiala browsowac biggrin.gif albo jej nie wychodzilo tak to bym nie zrobil tak szybko biggrin.gif hhehe link stary nowa wersja smile.gif pozdrofka
miluti
Programik jest ok, dzięki niemu zacząłem męczyć ludzi z GG kilkulinijkowymi opisami smile.gif
Ale jest jedna rzecz: po ustawieniu takiego statusu znika mi status który normalnie pojawia się w pasku tytułowym Konnekta... sad.gif
Olórin
mi znika cala zawartosc paska tytulowego...poza przyciskami zamknij,.... stylxp: rhodium
drivex
QUOTE(Olórin)
mi znika cala zawartosc paska tytulowego...poza przyciskami zamknij,.... stylxp: rhodium


no mi tez znika jak jest ustawiony na wiecej niz 1 linie to normalne bo macie pewnie ustawione zeby pobieral captiona konekta ze status... a ze status jest kilku liniowy no to on zbiera to co w ostaniej linii a ze w ostaniej lini w tym przypadku jest znak chr(13) albo chr(10)to nic na to nie poradzimy smile.gif
ps a wlasnie co to ten caly CMO Team :> moze bym sie nadawal biggrin.gif smile.gif tongue.gif
miluti
QUOTE(drivex)
[...]
ps a wlasnie co to ten caly CMO Team :> moze bym sie nadawal biggrin.gif smile.gif tongue.gif

Hmmm to zależy tylko od Ciebie, zgłoś się do jednego z nas a wytłumaczymy ci co i jak smile.gif
drivex
QUOTE(miluti)
QUOTE(drivex)
[...]
ps a wlasnie co to ten caly CMO Team :> moze bym sie nadawal biggrin.gif smile.gif tongue.gif

Hmmm to zależy tylko od Ciebie, zgłoś się do jednego z nas a wytłumaczymy ci co i jak smile.gif


hehe smile.gif nom to siem zgloszem znaczy siem juz zglosilem a co to trzeba uumiec :> i jaki jest glowny cel :> biggrin.gif
bakerss
Pewnie jakaś sekta... biggrin.gif
drivex
QUOTE(bakerss)
Pewnie jakaś sekta... biggrin.gif


lo0l moze nawet i dwie :] hehe idem kimac bo pozna godzina :// biggrin.gif papa wszystkim biggrin.gif hehe

/ps i niech mi ktos powie ze bez sensowanie nabijam posty biggrin.gif heh biggrin.gif
miluti
Ja też już znikam, nie chce mi się już nawet czytać reszty nieprzeczytanych...

Faktycznie drivex, nabijasz sobie posty :wink: a jeśli chodzi o Team to tak jak wcześniej napisałem, proszę o kontakt osobisty (czyt. przez Konnekta), na forum nie znajdziesz żadnych informacji :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.