Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skad wziac starsze wersje wtyczek? (kjabber)
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
quaZ
Witam!

Mam problem z uruchomieniem najnowszej wersji kjabbera- w związku z tym chciałbym powrócić do starszej. Skąd mogę takową pobrać? Istnieje może jakaś baza starszych wersji wtyczek? Jeśli nie, to może warto by utworzyć? W każdym razie priorytetem jest dla mnie teraz starszy kjabber- wie ktoś skąd mogę go zassać?
Z góry dzięki za odpowiedź wink.gif Pozdrawiam
psota
Baza starych wersji wtyczek znajduje się tu.
Niestety nie ma tam starych wersji kjabbera.
quaZ
QUOTE(psota @ 3.07.2007 - 23:41) *
Baza starych wersji wtyczek znajduje się tu.
Niestety nie ma tam starych wersji kjabbera.


Ano właśnie...
A może ktoś kto posiada starszą wersję zechciałby mi ją wysłać na maila albo dac linka do jakiegos rapidshare'a czy megauploada? Byłbym bardzo wdzięczny smile.gif

ps.
Jeśli ktoś się ewentualnie zdecyduje tongue.gif - mój mail: psychospy@interia.pl
dulek000
Chwiiila, po co się męczyć i szukać? wink.gif Zainstaluj MS Redist Package i wszystko będzie śmigać.
stranded
najbardziej to nie moge z tej strony z wtyczkami, np. pierwszy News ze strony:

Olórin @ 08-11-2004 23:59
quaZ
QUOTE(stranded @ 5.07.2007 - 13:49) *

najbardziej to nie moge z tej strony z wtyczkami, np. pierwszy News ze strony:

Olórin @ 08-11-2004 23:59


Ano racja, w świetle zastoju w pracach nad ulepszaniem Konnekta to mało pocieszające zjawisko tongue.gif Ale miejmy nadzieje, ze to sie w koncu zmieni i niebawem zaskoczy nas nowy Konnekt v0.7 rolleyes.gif ahhh.. marzenia ;p

ps. dulek000 - dzieki za link wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.