Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ReserVed
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kDuoView)
zhvir
ReserVed

Styl jest modyfikacją Refreshed. Powstał on w wyniku nacisków niejakiej Ved, ulubienicy naszego forum, która prosiła o pewne "niewielkie" poprawki i zmiany w stylu Refreshed, który jej się bardzo spodobał, ale chyba nie do końca :P

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (ReserVed.zip)
To co odróżnia ReserVed od Refreshed to m.in:
- przezroczystość
- pulpit jako tło - po ściągnięciu stylu należy w pliku reserved.txt w sekcji BODY ustawić ścieżkę do używanej tapety (najprościej będzie skopiować tapetę do folderu ze stylem i wpisać w odpowiednim miejscu background: url(nazwa pliku)
- wyrównanie tekstu i avatarów do lewej dla wiadomości przychodzących i do prawej dla wychodzących


PS: zrzut ekranu ze stylem ReserVed udostępniony dzięki uprzejmości Ved...
pragnę jej również podziękować za zmuszanie mnie do pracy nad stylem ;)
Bandit
Prezetuje sie bardzo fajnie, ale jak bys zrobil clear-girla pod Duo, takiego bez krzakow, to bylo by bardzo fajnie biggrin.gif albo cos na podstawie, przejrzyste na bialym z ciemnymi wstawkami biggrin.gif
Pozdrawiam
zhvir
każdy styl z kieview da się przerobić pod kduo w 5-10 minut, wystarczy do tego szablon muchy -> http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...&hl=szablon
btw. co to znaczy (cyt.): "takiego bez krzaków"?
Bandit
Wlasnie sobie przeobilem ten styl i mialem tak dziwnie odsunietego go od lewej krawedzi, i przy kazdej wiadomosci date, ramka sie troche sypala :/
ved
Dzieki po raz setny zhvir!!!
Chwala Ci i czesc po wsze czasy!
szczeniak191
Zhvir co patrze to masz inny pulpit biggrin.gif a tak btw to styl swietny smile.gif
Konrado
To pulpit Ved smile.gif
szczeniak191
aha biggrin.gif ale jestem tepak nie doczytalem biggrin.gif
Vampiro
moglby ktos przeslac mi kod do przesuniecia avka na lewa strone?
Z gory dzieki
DjSerek
Mógłby mi ktoś pomóc ? Z góry dzięki za pomoc smile.gif .

Występują mi 2 błędy :
1. Tapeta w oknie nie pokrywa się z tą na pulpicie
2. W moim pasku z wiadomością data nachodzi na czas ;/.
zhvir
QUOTE(Vampiro @ 11.08.2007 - 13:28) *

moglby ktos przeslac mi kod do przesuniecia avka na lewa strone?
Z gory dzieki

Odpowiedni kod jest cały czas dostępny w stylu... jak można zauważyć wiadomości wychodzące są z jednej strony a przychodzące z drugiej, wystarczy zatem zajrzeć do pliku ini i skopiować odpowiedni kod

@djserek: daj screena bo w ten sposób to ja co najwyżej mogę ci pogodę przepowiedzieć
Vampiro
zhvir: zauwazylem, tylko ze to dopiero poczatek byl mojej zabawy z tym stylem.
grzebalem juz w css (chyba w tym) i ustawialem sobie wielkosc avkow
jutro sobie zrobie ze avki na jednej stronie maja byc

CODE
background: url(111.jpg) bottom left; /*tu należy podać ścieżkę do pliku użytego jako tapeta pulpitu*/
    background-attachment: fixed;


Ja mam tapetke w folderze ze stylem i zwie sie 111 i wszystko jest good.
Co do zlewania sie czasu to pewnie masz ustawiona kontrolke z firefoxa a nie z IE. (czy jakos to tam sie zwalo, chodzi mi o ten wybor co jest w panelu "okno rozmowy")
DjSerek
Jeżeli chodzi o tapetę to rozwiązałem problem ( zapomniałem o rozciągnieciu^^).
Zostaje błąd nachodzącej się daty na czas kiedy ja wysyłam wiadomość ( mam zaznaczone IE) :/

PS: Jak ustawić sobie avka ;P?

Edit: olać wracam do KIEView tongue.gif
zhvir
jezeli w ogóle masz wyświetlaną datę to znaczy że nie masz najnowszej wersji wtyczki kDuoView
78Pawel
QUOTE(DjSerek @ 12.08.2007 - 00:38) *

Jeżeli chodzi o tapetę to rozwiązałem problem ( zapomniałem o rozciągnieciu^^).
Zostaje błąd nachodzącej się daty na czas kiedy ja wysyłam wiadomość ( mam zaznaczone IE) :/

PS: Jak ustawić sobie avka ;P?

Edit: olać wracam do KIEView tongue.gif


No włąsnie - jak ustawić sobie Avatary dla wiadomosci przychodzącej i dla siebie.

Czy mógłbys przybliżyć - co musze podać by obrazki 32x32 png wkleiły mi sie automatycznie.

Chce stworzyc dla kazdego kontaktu do którego posiadam zdjecie - avatar i wiem ze kazdemu kontaktowi musze przypisac osobny plik ini z wklejoną informacją o wyborze ściezki obrazka - ale jak to zrobić (tzn gdzie mam wpisać ścieżkę dostępu do danego pliku png, który utworze ze zdjecia) ??

----------

Już wiem - co i jak biggrin.gif. Sorki za mącenie wody
T O K E N
trzeba przyznać zhvir ! Pierwszożędna robota;-)

To Ci się chwali biggrin.gif
ved
Screen zaginal, w pierwszym poscie, zhvir!

Tu jest z moimi przerobkami licznymi:



Jak zrobic czarna obwodke przy avatarach (dzieki konrado;) wiadomosci wychodzacych?sad.gif
Konrado
Ved chodzi o ramke avatara ;>
zhvir
Odpowiedź na powyższe pytanie została przekazana Ved na PM smile.gif
Bandit
Jak usunęłaś ramkę z pola wpisywania?
ved
Bandito - juz pisalam - w oknie rozmowy NIC nie da sie zorbic, mozna je zmienic stylem windy i tyle. Tu jest leo z paczki w WB 6.0

Zalaczam wersje z rozroznionymi kolorami dla wiadomosci wychodzacyh i przychodzacych, moze komus sie przyda:



ved
Problem, chyba z samawtyczka kduo, ale poniewaz nie ma supportu muchy zamieszczam tu:

Przy wyborze kontrolki IE wsyztsko chodzi do czasu, potem wywalaja sie okna(zamiast stylu Xp sa te szare z win98).
Zainstalowalam FFoxa zeby zmienic na ta kontrolke, ale przy ladowaniu stylu pojawia sie taki komunikat:




Jeszcze dawniej jak uzywalam tego stylu to jakies bledy skryptow sie pojawialy czasem...
WRON3k
a masz zainstalowane Mozilla ActiveX Control ?:
http://www.iol.ie/~locka/mozilla/MozillaControl1712.exe
sam Firefox nie wystarczy !;)
WinterWolf
Stylu używam z powodzeniem. Tylko przy pomocy znajomego przeniosłam sobie avatary na jedną stronę. Tak jest moim zdaniem nieco wygodniej. Potem uporałam się z godzinami. Po samym przestawieniu ava godziny plątały się po tekście. Teraz jest w porządku. Naprawdę świetna robota biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.