Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z emotami
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
my salsa
Witam
zrobilem sobie paczke z emotami gg, problem jest w tym ze idealnie dzialaja emoty bez nawiasow <>, np ;p, ;D itp itp
ale te z nawiasami sie dziwnie zachowuja :) tzn jak ja wpisze w komunikatorze np. <spoko> to widze emotke, natomiast jak ktos wysle do mnie wiadomosc w ktorej bedzie <spoko> to widze sam tekst :/ w czym moze byc problem?
------------- edit:
Dziekuje za pomoc, gdy zglaszalem blad do gadu-gadu (co maja miliony uzytkownikow i myslalem ze maja w dupie jednostki) bledy momentalnie naprawiali, a tu jeszcze otrzymuje odpowiedz, ze zrodlo nie jest dostepne i nikt tego nie naprawi :/

Specjalnie napisalem na oficjalnym forum konnekta, a odpowiedz swietna :|

ktos wogole ten projekt jeszcze rozwija? Czy jak z windowsem - raz na rok service pack, dopiero gdy sie kupa bledow nazbiera?!



i podziekowal za taki komunikator...
pozdrawiam
Wizard
Znany błąd, wielokrotnie poruszany na forum. Emotki w <> nie działają z GG 7.* tongue.gif. Nie ma rozwiązania na dzień dzisiejszy. Niestety.
my salsa
QUOTE(Wizard @ 8.07.2007 - 12:19) *

Znany błąd, wielokrotnie poruszany na forum. Emotki w <> nie działają z GG 7.* tongue.gif. Nie ma rozwiązania na dzień dzisiejszy. Niestety.

no ale jak dzialaja gdy ja je pisze to musi byc jakas mozliwosc
moze gg przesyla nawiasy <> w jakims dziwnym formacie tongue.gif sam juz nie wiem

moze by dalo rade z wyrazeniem regularnym (niewiem na chwile obecna jak zapisac biggrin.gif)
[wszystko oprocz liter cyfr i spacji]nazwaemoty[wszystko oprocz liter cyfr i spacji]
dulek000
Można to poprawić, ale nikt tego nie poprawi, bo źródła wtyczki GG nie są dostępne. Koniec i kropka.
my salsa
QUOTE(dulek000 @ 8.07.2007 - 13:01) *

Można to poprawić, ale nikt tego nie poprawi, bo źródła wtyczki GG nie są dostępne. Koniec i kropka.

no to dziwne ze autor jeszcze sie tym nie zajal, a jak nie rozwija projektu to powinien dac zrodla innym
a jezeli projekt calkiem zamkniety to moze czas na stworzenie nowego :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.