Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt krzaczy się przy restarcie - nie zawsze
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sahasrara
Miałem ten dziwny problem już jakiś czas temu (a hao pewnie ma to gdzieś w logach) - polega to na tym, że czasami, przy restarcie/zmianie statusu na niedostępny - Konnekt się wysypuje. Pojawiło się to mniej więcej razem z wersją *.103 i narastało od jakiegoś czasu. Kilka dni temu doszło do tego że nie mogłem wyłączyć K. bez wysypu. Wyłączyłem wszystkie wtyczki, ale wysypywał się nadal - przestał dopiero na drugi dzień, czyli po restarcie kompa.

Wiem że to może brzmieć dość dziwnie i nieskładnie ale czułem że wypadałoby stworzyć nowy wątek. Od tamtej pory zaliczyłem jeden crash, powoli włączyłem wtyczki które miałem wcześniej i na razie jest ok. Jakieś pomysły co do przyczyny? Może to wina serwerów gg i np. ssla?
hao
To SSL... Jest już stosowna poprawka do GG, chyba że wysypuje się nadal, ale nie powinien...
Sahasrara
Tzn. poprawka po stronie gg czy Konnekta? Coś tam było ostatnio na kupdate...
hao
po stronie Konnekta... Po prostu SSL na serwerach GG długi czas nie działał i jak go włączyli to wada wyszła na jaw smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.