Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z kTransfer
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ernest1237
witam.Mam problem z kTransferem, ja mam konnekta i osoba do ktorej wysylam tez ma konnekta.Gdy robie wyslij plik to u drugiej osoby wyswietla sie ze nie could not connekt.Gdy zaznacze jestem za NAT'em to wtedy gdy robie wyslij mi wyswietla sie napis żadna strona nie ma mozliwosci polaczenia.A wiec co mam zrobic zebym mogl wysylac pliki?
WRON3k
zaopatrz się ty i osoba do której chcesz wysłać plik w wtyczke kAQQ + konto na AQQ...

-wysyłanie plików przez AQQ działa idealnie biggrin.gif
ernest1237
a jakies inne rozwiazanie?
jiobel.
FTP / KTP
arct!c
Ja rozwiazalem to inaczej, w zasadzie calkowicie przypadkowo. W ktransferze masz URUCHOM ZATRZYMAJ RESTARTUJ, klikalem te opcje na przemian, naciskajac co chwile zastosuj, ok, jakos jakos sam nie wiem jak ale po wielu probach sensownego rozwiazania problemu nagle zaczelo dzialac, do tej pory sam nie wiem jak, aczkolwiek kiedys pisalem juz o tym na forum i komus tam tez pomoglo. Nie wiem czy to jest jakas puszka pandory ten ktransfer, czy cos, ale pewnien jestem jednego, ze nigdy nie jestes pewien czy dziala czy nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.