Występował u mnie błąd, że nie ma ILU.dll, więc zgrałem ILU.dll tak jak pisało na tym forum.
Przy następnej próbie uruchomienia wtyczki GGimage wyskakiwał błąd, że nie może przeczytać czegoś z bibliotegi DeviL.dll, więc wgrałem i ją.
Następna próba uruchomienia konnekta zaowocowała następną prośbą, tym razem o bibliotekę ILUT.dll i w tym momencie było to ostatnie tchnięcie Konnekta.
Od tej chwili po prostu się nie uruchamia, a pojawia się tylko taki komunikat jaki wysyłam w pliku...
Pomaga tylko pełna deinstalacja i ponowna instalacja i ustawianie wszystko od nowa... wacko.gif

Jak do jasnej ciasnej skutecznie uruchomić ggimage aby nie powodowało to trwałego uszkodzenia Konnekta?
Biblioteki te o których wspomniałem są ściągnięte ze strony Devila podanej tu na forum...
Pomocy...

PS. Przy pierwszej próbie instalacji ggimage (ta była druga) zgrałem od razu wszystkie wyżej wymienione biblioteki i tak samo Konnekt nie chce się w ogóle uruchamiać, tylko wtedy bez żadnego dodatkowego komunikatu, po prostu "Wystąpił wyjątek krytyczny" i kaplica sad.gif

PS2. Loga w tej chwili nie załączę bo znowu musiałem wyinstalować Konnekta aby działał i plik z logiem przepadł. Dopiero teraz dowiedziałem się, że trzeba dołączyć loga, wieć jak trzeba będzie, znowu zabiję Konnekta na potrzeby loga :|
Jeśli nie jest potrzebny, piszcie...

Załączniki