Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy to nie będzie podobnie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Stan
Witam
1. Czy będzie w pełni aktywna i czynna opcja Rozmowa głosowa
2. Czy będzie bezpośredni dostęp do twórcy programu, jak na razie tego nie widzę
3. Czy autor programu będzie odpowiadał na wątpliwości, jeżeli nie to dlaczego
4. Korzystanie z Gadu Gadu i kompatybilność z tym programem uważam za bezsensowne a to dlatego, że autor tego programu milczy i nie dał dotychczas istrukcji posługiwania się rozmową głosową, mimo dwukrotnych monitów z mojej strony. Może jestem ignorantem i nie umiem sobie poradzić z tak prostym programem.
5. Zdarzają się sytuacje kiedy Gadu Gadu nie pozwala połączyć się z serwerem i brak jakiegokolwiek wyjaśnienia tej sytuacji czy też informacji i powodzie braku dostępu, zdarza się to w trakcie transmisji.
6. mam korespondenta w Indiach. który pracuje na Gadu Gadu i ma kłopoty z rozmową głosową, korespondencja pisana jest OK. Konfuguracje i podłaczenia obydwu komputerów są sprawdzone.
7. Dlaczego jest informacja dla nowego programu tylko dla Windows XP co np z '98-ką :oops:
Kiciek_
QUOTE(Stan)
4. Korzystanie z Gadu Gadu i kompatybilność z tym programem uważam za bezsensowne a to dlatego, że autor tego programu milczy i nie dał dotychczas istrukcji posługiwania się rozmową głosową, mimo dwukrotnych monitów z mojej strony. Może jestem ignorantem i nie umiem sobie poradzić z tak prostym programem.


A moze nie ma mozliwosci rozmowy glosowej ?

QUOTE(Stan)
5. Zdarzają się sytuacje kiedy Gadu Gadu nie pozwala połączyć się z serwerem i brak jakiegokolwiek wyjaśnienia tej sytuacji czy też informacji i powodzie braku dostępu, zdarza się to w trakcie transmisji.

Straszne !
Jezeli masz problemy z polaczeniem z serwerem Gadu-Gadu to proponuje wyslac mail do GG Tech.

QUOTE(Stan)
6. mam korespondenta w Indiach. który pracuje na Gadu Gadu i ma kłopoty z rozmową głosową, korespondencja pisana jest OK. Konfuguracje i podłaczenia obydwu komputerów są sprawdzone.


A ja mam korespondentow w Polsce i sa klopoty z rozmowa glosowa przez GG.

Generalnie chyba pomyliles dziekana z katedra. Problem ktore opisujesz dotycza glownie GG a nie Konnekt.
Stan
4. Najnowsza wersja Gagu Gadu ma tą opcję lecz nie ma mozliwości jej pełnego uruchomienia. Przecztaj dokładnie inne uwagi. opcja ta nie działa jak trzeba na terenie Kraju to co mówić o Indiach.

5. Serdecznie dziekuję za redę porozumienia się z gadu Gadu Tech. Chyba nie dokładnie przeczytałeś moją informację. Gadu Gadu Tech nie odpowieda, lekceważy korespondenta.

Nic nie pomyliłem, co madziekan do katerdy- dowcipniś, w pierwszych ptaniach chciałem się dowiedzieć na temat rozmowy głosowej w Konnekt. Czytaj uważnie a nie będziesz bez sensu odpowiadał. Szkoda czasu. Wszystko, jak na razie wskazuje, bez obrazy, że nie dogadamy się tak jak nie można dogadać się z Gadu Gadu Tech.
Kiciek_
1.Pytanie 1,2,3 i 7 (mimo iz pyt.7 nie rozumiem) sa OK - pewnie wypowie sie autor Konnektu.
2.W pytaniu 4 piszesz ze autor nie dal instrukcji poslugiwania sie rozmowa glosowa a w pytaniu 1 pytasz czy bedzie rozmowa glosowa. Jak autor ma Twoim zdaniem dac instrukcje do czegos co nie istnieje ?
3. Pytanie 5 skieruj do autorow Gadu-Gadu a nie na forum programu Konnekt. To sa 2 rozne programy i to jak dziala serwer GG nie zalezy od autora programu Konnekt.
4. Pytanie 6 - j.w.
Stan
Ogólnie:
Autor Konnekt, na stronie internetowej, zapowiedział, że jego program bedzie kompatybilny z Gadu Gadu /opcja importu z Gadu Gadu/, dlatego też pytanie i wątpliwości czy w Konnekt będzie czynna i w pełni sprawna opcja, rozmowa głosowa, czy to jest teraz zrozumiałe?

7. W tym przypadku autor Konnekt, na stronie internetowej, informuje, ze tworzony program testowy jest dla platformy Windows XP a ja chcę wiedzieć co z wesją dla Windows 98, czy to takie trudne do zrozumienia?

Trudno mi jest prowadzić korespondencję z dokładnym cytowaniem informacji ze strony internetowej.
hao
1. Kiedyś najprawdopodobniej będzie! Najpierw trzeba usunąć problemy w działaniu na w98 i zaimplementować przesyłanie w trybie p2p.

2. Heh, nie wiem jak miałby bardziej być ten dostęp bezpośrednio... Sprawdzam i odpowiadam na tym forum kilka razy dziennie, przeglądam też wszystkie zgłoszenia... Myślę że kontakt ze mną jest aż za dobry smile.gif

3. jw.

4. Zupełnie nie rozumiem co ma niedostępność rozmów głosowych z bezsensownością kompatybilności z GG ???

5. Jeżeli nie działa, to nie działa... trzeba spróbować kiedy indziej, ew. sprawdzić swój UIN/hasło

6. Nie ja stworzyłem GaduGadu ... Piszę program który umożliwia dopięcie się do tej sieci... Nie do mnie z tym problemem...

7. Używania na 98 na własne ryzyko smile.gif Wiem że program na prawdę się tam chrzani ...
Kiciek_
Stan:

Po tych wymianach postow wiem juz dokladnie co miales na mysli w pkt od 1-7.
EOT.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.