Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mam problem z notify??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nspk
1. Chodzi dokladnie o wyskakujacy status nad zegarme systemowym.......jak by to powiedziec nie wyskakuje:D.
2. Jak wlaczac style??
Aule
Prawie pewne, że masz win 98 i ustawione nie pokazuj okna, gdy jest aplikacja pełnoekranowa, czy jakoś. Wyłącz to, nawet jeśli masz inny win.
konrad
ja mam troche inny problem, ale napisze tutaj zeby nowego watku nie zakladac smile.gif otoz mam nastepujacy proglem przed. na rysunku:
user posted image wiecie co to moze byc ?
http://lord.neostrada.pl/blad.JPG
Sahasrara
Jaki os?
konrad
win xp prof. dzis rano wszystko sciagane przez kupdate...
nix
juz kiedys byla sprawa z odwrocona grafika... bo ewidentnie o to chodzi... czy to byl problem z wersja bibliotek graficznych? nie pamietam... poszukaj na forum.. bylo to poruszane
Lukas77
Ja tak miałem jak używałem kStatus, potem przesiadłem się na kNotify i chyba biblioteki się nie zgadzały w kat. głównym konnekta. Proponuję zainstalować najnowszą, pełną paczkę konnekta.
bigboy177
Ja mam taki sam jak pierwszy kolega Mam Windowsa Xp pro + SP1 i nie mogę uruchomić knotify sad.gif , nie mogę żadnej skórki wybrać, ani podglądu skórki. Proszę o pomoc. Ewentualnie jeśli to z wyłączeniem jakiś okien pełnoekranowych działa to proszę o podanie gdzie znaleźć taką opcję w Windowsie.

Z góry dziękuję.... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.