Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zrywanie połączenia
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
depablo
Witam

Zauważyłem pewną przypadłość. Po zakupie routera mój konnekt zaczął się co kilka minut rozłączać (z kontem GG), a później wznawia połączenie. Gdy podpinam internet do komputera z pominięciem routera to problem znika. Z pewnością nie jest tak, że router powoduje rozłączanie się co chwilę internetu, bo inne aplikacje korzystają z internetu bez problemu.

Może występuje konieczność przekierowania jakichś portów na routerze???
W załączniku przesyłam loga.

A oto co znalazłem na innym forum, niestety problem nie rozwiązany:
http://komputery.katalogi.pl/konnekt_rozlacza-t87931.html

Pozdrawiam
Paweł
jiobel.
A zwiększ timeout
  • ustawienia
  • połączenia

i powiedz, czy to coś poprawiło sytuację.

O ile mnie pamięć nie myli, gdzieś na forum też był taki problem… Muszę poszukać. ;-)
depablo
QUOTE(jiobel. @ 24.07.2007 - 22:51) *

A zwiększ timeout
  • ustawienia
  • połączenia
i powiedz, czy to coś poprawiło sytuację.

O ile mnie pamięć nie myli, gdzieś na forum też był taki problem… Muszę poszukać. ;-)


Witam

Bawiłem się tymi ustawieniami już wcześniej, ale nic z tego.
Znalazłem inny wątek na tym forum i tam polecali włączyć DMZ na routerze. Zrobiłem to i działa super. Z tym, że DMZ powoduje bezwarunkowe otwarcie wszystkich portów na routerze. Ja jednak wolałbym przekierować tylko te porty, których wymaga Konnekt. Jakie porty musiałbym otworzyć?

Pozdrawiam
Paweł
jiobel.
CODE
netstat -b


Przekieruj strumień do pliku i sobie odczytaj z niego, które porty są dla Konnekta.
Sija
sproboj wylaczyc windowsowego firewalla
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.