Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Coś nie tam z moimi ikonkami statusu... pomocy!?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
jua
Od niedawna używam konnekta i postanowiłam go sobie troszke "upiększyć" ściągłam http://www.komunikatory.org/opinie,2,1111.html wkleiłam do Konnekt-->themes i potem weszłam w konnekta Ustawienia--> kstyle i wczytałam schemat ikon (invon) i potem to drugie pod spodem też invon wkilknęłam. Koło tego pierwszego nacisłam ten znaczek, żeby mi się zapisało, potem zrobiłam normalnie zastosuj i ok. A moja lista kontaktów wygląda jakoś dziwnie. Załadowały się te ikonki tylko w tym "pasku zadań" na dole a koło kontaktów mam jakieś dziwne gęby... wchodzę znów w ustawienia--> kstyle i patrze a na tym pierwszym pisze brak, kolejny raz ładuję itd... i nic... Prosze o pomoc!! Co mam zorbić żeby koło kontaktów pojawiły mi się też takie ikonki (chcę żby było tak jak na tym zrzucie ekranu pokazanym na str) prosze o kontak: e-mail: jua99@wp.pl gg:3935343

Do tego jeszzce przy wysłaniu wiadomosci można było wysłać do kogoś zrzut ekranu... znikła mi ta opcja....????
jiobel.
A po restarcie Konnekta dalej występuje problem? (poza tym cholerka, trochę niejasno piszesz… – zrób screena i wrzuć na forum, może to trochę przejaśni Twoją wypowiedź) ;-)
jua
po restarcie to samo. Pokaze to i opisz o co mi chodzi.







Tam gdzie jets pokazany cały komunikator:
czerwoną strzałką pokazuję, jakie powinny być buźki przy kontaktach, ale takie nie są.
Okno rozmowy:
Na czerwono zaznaczone miejsce gdzie powinny być opcje takie jak wyslij plik, wyślij zrzut ekrani itd,.. ale one znikły... blink.gif
Okno ustawienia:
tam na czerwono zaznaczyłam miejsce w którym załadowałam ten styl ivon, on cały czas przestawia się na brak!! sad.gif

Mam nadzieje, ze teraz ktoś mi pomoze....





jiobel.
Wyłącz [ ] Ikony statusu niezależne od sieci
  • ustawienia
  • lista kontaktów

To jest zależne, jakie masz włączone wtyczki – uruchom ggimage.

W ostatnim punkcie robisz dobrze. Odznacz tylko schemat ikon z GG5.0
jua


W ostatnim punkcie robisz dobrze. Odznacz tylko schemat ikon z GG5.0
=====> tzn??? co mam zrobić??
Teraz tak:
przy kontaktach mam już dobrze, laugh.gif
ale nadal nie moge wysyłac do innych zrzutów ekranu... mellow.gif co z tym??
jiobel.
Wszystko Ci wyjaśniłem. Przeczytaj chociaż troszkę forum, może FAQ. To nie boli…
jua
włączyłam tą wtyczke gg imgage... zrobiłam wszystko co kazaleś i nie działają tylko zrzuty...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.