Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG co chwilę rozłącza
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
crosis
Witam,
Od kilku lat używam konnekta, od powiedzmy 2-3 miesięcy nic w nim nie majstrowałem. Firewall też był zainstalowany kilka miesięcy temu. Od przeszło tygodnia rozłącza mi gg z częstotliwością ~raz na pół godziny. Wiadomość wychodząca która zostaje napisana na chwilę przed rozłączeniem nie zostaje dostarczona, podobnie z przychodzącą.
Próbowałem przerzucić wtyczkę gg na samą górę, pousuwać listę serwerów gg/ograniczyć do kilku i nie dało to żadnego efektu :/
Pozostałe protokoły (tlen i jabber) jak i www/p2p działają poprawnie, więc raczej nie jest to wina mojego internetu.
AntyVir - AVG
Firewall - ZoneAlarm 7.0.733

Ma ktoś jakieś pomysły? sad.gif
psota
Ustawienia => połączenie => zwiększ timeout
crosis
Próbowałem też, nic nie dało :/
jiobel.
A czytałeś ten wątek? http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4846
crosis
Tak, czytałem, próbowałem większości sposobów z tego :/
jiobel.
Hmm, a po wyłączeniu firewalla też tak się dzieje?
Dexterxx
Wyłącz/Usuń firewalla - u mnie to było powodem (zapora windpws)
Rzazi
Mam ten sam problem, tez nic w konnekcie i w windowsie nie grzebalem a konnekt sie regularnie co jakies 30 minut wylacza.Firewall caly czas mam ten sam, wiec to nie jest jego winna.
Dexterxx
Mam ten sam problem, tez nic w konnekcie i w windowsie nie grzebalem a konnekt sie regularnie co jakies 30 minut wylacza.Firewall caly czas mam ten sam, wiec to nie jest jego winna.

Mimo to sprawdź! Ja też uzywałem od zawsze windowsowej zapory... i no ona byłem powodem, mimo ze dawniej nie miałem takiego problemu. Może w biuletynie bezp. coś spaprali...
jozek
a spróbuj może przynajmniej ja kiedyś tak miałem i zmieniłem hasło i sie mi nie wyłanczał wszytko już wtedy dobrze działało biggrin.gif spróbuj może ma ktoś wasze numery i hasła gg i moze cały czas się łączy i was wybija z gg spróbujcie zawsze istnieje szansa że pomoże biggrin.gif
LooL
Jezeli kiepsko net chodzi tak sie dzieje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.