Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jabberpl.org poszukuje redaktora
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Olórin
W zwiazku z wejsciem Konnekta do sieci Jabber, polskie centrum jabbera - JabberPL.org poszukuje redaktora do dzialu Konnekt smile.gif moze to byc kilka osob smile.gif

chętni są proszeni o zgłoszenie się w tym wątku
Aule
Olórin ty już sie zgłosiłeś?
Jeśli ktoś sie zgłosi to moge ja.
bakerss
Ja mam pewne doswiatczenie związane z GG.org wiec czemu nie... :]
Olórin
ktoś jeszcze ???? mysle ze ja tez sie tam zglosze smile.gif ale nie zebym byl 'glownym' redaktorem ;p
Sahasrara
No, ja też umiem pisać na klawiaturze i mógłbym coś tam skrobnąć... Niusika jednego czy dwa... Na jakiej zasadzie ta rekrutacja?
SandmmaN
Jeżeli chodzi o "bycie redaktorem" to nie próbowałem jeszcze w tej dziedzinie swoich sił, ale jeżeli chodzi o Konnekta to myślę że mam szanse dysponować pewnymi wiadomościami dot. tego komunikatora tongue.gif
Z języka polskiego też na ogół stałem w miare dobrze więc proste zdania potrafię formułować wink.gif.
Zgłaszam się zatem do konkursu na redaktora (niekoniecznie głównego tongue.gif).
Olórin
myslalem ze nikt sie nie zglosi smile.gif no jeszcze 2 dni czekamy i robimy (g)losowanie ;p
Marian
Panowie, każdy może zakonnektować, wystarczy się zarejestrować (http://beta.JabberPL.org/login_form), zmajstrować coś w swoim katalogu domowy (każdy taki otrzymuje) i wysłać do zatwierdzenia. Najlepsze rzeczy o Konnekcie zostaną opublikowane smile.gif

BTW, swój katalog domowy można też wykorzystać jako swoją stronę domową, jeśli ktoś lubi wink.gif
Aule
Olórin ja też wielkim polonistą nie jestem, więc nie chce też być gł. redaktorem. :roll:
SandmmaN
QUOTE(Marian)
Panowie, każdy może zakonnektować, wystarczy się zarejestrować (http://beta.JabberPL.org/login_form), zmajstrować coś w swoim katalogu domowy (każdy taki otrzymuje) i wysłać do zatwierdzenia. Najlepsze rzeczy o Konnekcie zostaną opublikowane smile.gif

BTW, swój katalog domowy można też wykorzystać jako swoją stronę domową, jeśli ktoś lubi wink.gif

Dobra to jest juz tłum redaktorów, a ja przerzucam się z konkursu na redaktora na propozycje Mariana tongue.gif
Olórin
Sandmman i Sahasrara jeżeli chcą to nie ma problemu... dlaczego oni? bo są z nami najdłużej z wszystkich chętnych. Co wy na to?
case
QUOTE(Olórin)
Sandmman i Sahasrara jeżeli chcą to nie ma problemu... dlaczego oni? bo są z nami najdłużej z wszystkich chętnych. Co wy na to?

tak, SandmmaN jak najbardziej biggrin.gif
...szkoda, ze wiaze sie to ze sporym nakladem czasu [jak mniemam] bo moze sam bym cos poskrobal - w kazdym razie mozecie liczyc na moja pomoc :!:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.