Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytań garść
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Zaworov
Uf, w końcu udało mi się tutaj trafić. Nieważne, co mi w tym przeszkodziło, przejdę od razu do moich problemów. Stwierdziłem dzisiejszego ranka, że czas trochę upiększyć mojego konnekta. Oto do czego doszedłem na razie:



Punktami:

1. Da się usunąć pionowy suwak? Jest mi on zupełnie niepotrzebny, a i brzydki wizualnie. Listy nie mam jak skrócić, a kontakty mogę wyszukiwać poprzez wklepywanie pierwszych liter ich nazw.
2. Dlaczego, do jasnej ciasnej, pomimo ustawienia koloru kontaktów na biały te barwę przybierają tylko niektóre, ustawione na samym dole?



3. Jak wywalić te białe paski odgradzające grupy? Jeżeli w ogóle się da, bo zaczynam wątpić w elastyczność K. ;)
4. Zmiana już czysto kosmetyczna, ale właściwie zależy mi na niej. Da radę zmienić nazwy grup, żeby zaczynały się od wielkich liter?

Wybaczcie jeżeli coś da się bardzo łatwo i szybko zmienić w ustawieniach. Tyle już przy nich siedzę, że zlewają mi się w jedno ;)
zhvir
AD 3: w windowsie -> ustawienia: ekran -> wygląd -> zaawansowane -> pobaw się kolorami aktywnego paska tytułu
AD 4: wtyczka SprzataczK w wersji 0.6 albo 0.7 od Triala posiada możliwość zmiany nazw domyślnych grup dostępności -> http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...ost&p=77076
Zaworov
QUOTE(zhvir @ 2.08.2007 - 23:05) *

AD 3: w windowsie -> ustawienia: ekran -> wygląd -> zaawansowane -> pobaw się kolorami aktywnego paska tytułu


Nie rozumiem w czym to ma pomóc? Spróbowałem tam pozmieniać, ale to nie ma żadnego wpływu na te paseczki.

No dobra. Uzyskałem tyle, że lewa strona paseczka jest ciut ciemniejsza. Wygląda to teraz bardziej elegancko, ale i tak wolałbym się ich pozbyć w zupełności smile.gif
SkkF

1. Da się usunąć pionowy suwak? Jest mi on zupełnie niepotrzebny, a i brzydki wizualnie. Listy nie mam jak skrócić, a kontakty mogę wyszukiwać poprzez wklepywanie pierwszych liter ich nazw.

Ustaw filtr, tak żeby nie pokazywało niedostępnych kontaktów, lista się skróci to i pasek zniknie
Zaworov
Pomimo odznaczenia kontaktów offline nie znikają one z listy. Powodem tego może być...?



DODANE:

No dobra. Kontakty niedostępne ze statusem uznaje mi za online. Da się coś z tym zrobić? Ech.
Zaworov
Wybaczcie pisanie dwa razy pod rząd, ale czy rzeczywiście nikt nie jest w stanie mi pomóc? W temacie "wasz pulpit" wielu widziałem, którzy mają konnekta takiego o jakim ja marzę - tzn. bez suwaka. Uniżenie proszę o odzew! ;)
psota
Nie mam K+ ale chyba któraś ze starych wersjii usuwała suwak, ale było to niestabilne.
Ewentłalnie możesz schować suwak poza ekranem wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.