Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bug z dostępnością
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Aule
Nie wiem czemu ale u mnie wszystkie kontakty są niedostępne, pomimo, że są dostępne. Napewno są dostępne, bo z nimi gadam.
hao
Był bug niestety....

Poproś swoich rozmówców, żeby wysłałi ci swój status...
Sahasrara
Hmm. Problem nadal istnieje. Znajomy z chroma nie widział mojego statusu, który to problem rozwiązałem zmieniając status z "Pogadam" na "Dostępny". Zaś jego status zobaczyłem dopiero usuwając go z listy i dodając ponownie (poprzednio to on "władował" mi się na listę (wink.gif) dodając mnie).
LooZ^
Jak powiedzial sah wystarczy skasowac tego kogos i poczekac az sie odezwie ;P
Sahasrara
Hmm.. Chodziło mi raczej o to że żeby dwie osoby poprawnie się widziały, obie muszą się dodać do list ręcznie...
Emill
Sah --> no wlasnie problem w tym, ze w ten sposob NIE beda sie widziec, trzeba poczekac az druga strona sie sama odezwie i dodac ja przez Info --> Zapisz, recznie wklepywanie JID itp. powoduje, ze ta osoba bedzie caly czas niedostepna... a statusow "nietypowych" dla GG i tak nie widac na liscie kontaktow, bo nie ma ikonek dla DND czy Pogadam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.