Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Fot.K.a
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
DjSerek
Wpadłem ostatnio na pomysł alternatywy dla avatarów ( taką wtyczkę jest chyba łatwiej zrobić tongue.gif ). Zamieszczam niżej screeny jak to sobie wyobrażam smile.gif :






Ja niestety nie posiadam odpowiedniego skilla aby to zrobić, ale jeżeliby ktoś by się zainteresował tym pomysłem to z góry thx^^ ; P.
Bandit
jak na moje bezdie to badzo mało praktyczne :/
D3nY
Rozumiem, że to ma się znajdować w Informacjach o [osoba] - po naciśnięciu Więcej na liście kontaktów?? Czy jako oddzielna wtyczka?? Bo u Ciebie jest tom ukazane w ten drugi sposób.. chyba;)

Poza tym również uważam, ze o trochę nie przydatne.. Bynajmniej takie jest moje zdanie - cenie sobie prostotę i nie potrzebuje nawet avatarów w oknie rozmowy..
DjSerek
Jako oddzielna wtyczka ^^.
joj_sport
nazwa wtyczki kojarzy mi sie bardziej z faktem takim, iz avatary pobierane by byly ze strony fotka.pl, ale troche bezsens bo musialby byc pomniejszane i do kazdego kontaktu trzeba by bylo dodawac adres profilu na fotce...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.