Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 pytanka
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
s1nn3r
Witam
Co powinienem zrobic z takimi przypadlosciami jak:
1. Gdy wlaczam konnekta ( status niewidoczny ) to czesto mam nieaktualne opisy, musze recznie zmienic status na niedostepny i powrocic na status niewidoczny ktory odswieza opisy.
2. Ta sprawa denerwuje mnie jeszcze bardziej a mianowicie w standardowych opcjach jest mozliwosc ukrycia statusu przed jakas osoba, fajnie .... tylko to nie dziala !
Bede wdzieczny za wszelkie oswiecenia mnie smile.gif , pozdrawiam
saCOOL
1. Standardowa przypadłość K.
2. Działa, musi być aktywna opcja Status Tylko Dla Znajomych.
s1nn3r
QUOTE(saCOOL @ 12.08.2007 - 13:34) *

2. Działa, musi być aktywna opcja Status Tylko Dla Znajomych.



opcja ta jest aktywna, natomiast chodzi mi o osobe ktora mam na liscie kontaktow - nie chce zeby je widziala
dzieki za linka
saCOOL
Nie dość że nie piszesz po polsku, to jeszcze robisz literówki. Jak niby mamy to czytać?

Jeśli opcja Tylko Dla Znajomych w ustawieniach gg jest aktywna, to prawym na kontakt i Ukryj Status Przed. Skomplikowane kurde jak budowa cepa, ile razy można pisać to samo?
s1nn3r
tyle az zadziala ! smile.gif
Pisze przeciez ze:
- mam aktywna opcje w ustawieniach
- osoba ktorej nie chce pokazywac swoich opisow jest w moich kontaktach
- mam na nia ustawiona opcje Ukryj opis przed nim
- wbijam do niej na gg i ona ma moje opisy ....
I teraz pytanie co dalej Panie Ekspercie smile.gif
saCOOL
Nie jestem żadnym ekspertem..

Moje pytanie brzmi: w momencie kiedy "wbiłeś" do tej osoby, miałeś wyłączony komunikator? (wyłączony, rozłączony z gg lub inna ewentualność)? Bo jeśli tak, to się nie dziw. Jak jesteś offline, to nic nie chroni twojego opisu, to chyba w pełni zrozumiałe (mam nadzieje).. Jeśli masz z tym jakiś problem, to pisz zażalenia do gg, lub nigdy się nie rozłączaj tongue.gif. Tylko jak jesteś online i masz ustawione wyżej wymienione opcje, ukrywanie działa - takie już jest gg.
s1nn3r
dzieki za wyjasnienie, sorki za ironie ale mnie zdenerwowales tongue.gif. Wyobrazenie o tym mialem takowe ze niewazne czy jest off czy on mojego opisu i tak nikt przy tej opcji nie zobaczy, ale jest inaczej, szkoda. dzieki za wskazowki
saCOOL
Nie ma sprawy, również przepraszam (Ty też mnie zdenerwowałeś tongue.gif biggrin.gif).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.