Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: imfil
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
mar3k
Opis:
Nowa paczka emotek wzorowana na logo firmy starszego brata smile.gif.

Podgląd:
v1.0 (pink, 25x25)


v2.0 (gray, 20x20)


Download:
v1.0 Kliknij, aby zobaczyć załącznik (imfil.zip)
v2.0 Kliknij, aby zobaczyć załącznik (imfil_2.zip)
saCOOL
Ludzie biggrin.gif niech to wpadnie do Duo a biorę od ręki biggrin.gif. Śliiiiiczne po prostu biggrin.gif.

EDIT: No dobra, żeby nie było biggrin.gif, sobie sam zrobiłem dla Duo :>. Dość duże są (szkoda), ale i tak fajnackie biggrin.gif.
D3nY
Ale świetne!!!! ściągam;) A i jeszcze mam pytanie.. Czy szykują sie wersje kolorystyczne emotek?? Czy będziesz rozwijał swój projekt??
Kawał naprawdę dobrej roboty.. Są bardzo oryginalne. Wydaje mi sie że warto;) Bo już teraz imfil wygląda wspaniale. Pozdrawiam:]
mariush
IMO nieco za duże tongue.gif
mar3k
Będą inne kolorki, więc piszcie jakie by wam przypadły do gustu smile.gif.

A co do wielkości, posrtaram się je troszke zmniejszyć, ale to już w wersji 2.0 smile.gif.
D3nY
Co do kolorków to myślę, że mile widziane będą wśród userów: zielony, niebieski i może kojarzący ogólnie z emotikonami - żółty. A co do wielkości to rzeczywiście troszkę duże:] Ale i tak kawał dobrej roboty;)
szczeniak191
Rozwijasz jeszcze te emoty? Jak coś to mógłbyś trochę mniejsze je zrobić i będzie super kieł biggrin.gif

ZenitH
Trzeba przyznać, że wiesz co czynisz biggrin.gif biggrin.gif Kawał dobrej roboty smile.gif
mar3k
No więc stało się! Emotki zostały pomniejszone oraz ich kolor uległ zmianie, są teraz bardziej praktyczne - tak sądzę smile.gif.

Trochę to trwało, ale dopiero teraz znalazłem czas...

Mam nadzieje że teraz podobają się wam jeszcze bardziej smile.gif!

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie (kolor, dodatkowe emotki).
SkkF
Cudne!
D3nY
Teraz wyglądają zdecydowanie lepiej;) Są mniejsze i poręczniejsze:D Poza tym lepszy kolor maja.. Bo poprzedni był, że tak powiem mniej uniwersalny:D Bardzo dobra robota!!
szczeniak191
A jest szansa na zrobienie animowanych ? biggrin.gif hehe IMHO: good job tongue.gif
ciolo
saCOOL możesz wrzucić wersje na duo?
saCOOL
Wybacz, ale obecnie nie mam (wywaliłem). To nie jest dużo roboty, odpal jakiś plik tekstowy dowolnego innego zestawu emot dla DUO i wszystko już jasne. Przerobienie wersji IE na DUO to kwestia 5 minut.
Keleos
Pytanko.. co trzeba pozmieniać w pliku emots.txt (a moze to nie tu?), żeby mieć poprawne wyświetlanie...?

Chodzi o to, ze jeśli ktos pisze do mnie coś, co się zaczyna od "p lub <p to mi się emota pokazuje...trochu to drażniące ; )

mar3k
Bez cytatu - Aule
Musze przyznać że dość dziwne...
Właśnie pobrałem i działają dobrze, nie ma problemu kiedy ktoś pisze słowo na "p".
Proponuje ściągnąć na nowo - może coś pomoże.
Ew. proszę pobrać najnowszą wersje wtyczki kIEview.
Ja2ger
To samo co wyżej- Aule
ale chodzi o słowo na P w cudzysłowie, czyli emotka "P
Keleos
no chodzi o słowo --> "p <-- oraz --> <p <-- ... przeinstaluje kieviewa i emotki, no ale jakos mi się nie wydaje... zaraz bedzie edit ; )

Jest i edit: miałem starą wersję pliku TXT.. i już na 1szy rzut oka widać w nim zmiany było... problem zniknął, dzięki chłopaki. ; )

EDIT2: No i pupa... działało 1 dzień, zrestartowałem Konnekta i dalej mam ten sam problem ; / grr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.