Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dwa pytania (?)
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Neq
Hej, mam do Was dwa zapytanka smile.gif

1. Niebawem będę formatował cały dysk i chciałbym aby historia rozmów była ciągle taka sama, a nie została zniszczona. W związku z tym chciałbym zrobić kopie pliku, który za to odpowiada. Który plik za to odpowiada ? Chciałbym dodać iż u mnie katalog "C:\Program Files\Konnekt\profiles" jest całkowicie pusty! Nic tam nie ma, a Konnekt uruchamiany jest przez plik "C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe". Co robić ?

2. Standardowy wygląd konnekta mnie już trochę przytłacza biorąć pod uwagę, iż korzystam z niego przez bardzo długi czas. Chciałbym korzystać z thema s.a0x, a więc wchodzę w Ustawienia > k.Style, we Wczytaj schemat ustawiam s.a0x i klikam zastosuj. Rezultat? Nic się nie zmieniło nawet po resecie konnekta. Gdy jako schemat ikon wybiorę s.a0x to dostaję nowe ikony, czcionke ale okna nadal jest standardowe. Co się dzieje, dlaczego nie moge zmienić wyglądu ?


Dzięki za pomoc wub.gif
jiobel.
Milion razy na forum, więc nie wymagaj, żebym podszedł do tematu na spokojnie. Do zamknięcia.

Dobra, jednak dam odp.
  • uruchom konnekta z parametrem -profilesDir i zobacz, gdzie masz profil; skopiuj go – będziesz mieć kontakty, ustawienia konnekta i wreszcie historię
  • tak ma być.
Neq
1. chodzi mi jedynie o plik z historią rozmów, jaki to jest?
2. Ale na screenshotach z forum theme wygląda inaczej niż ten co uzyskuje w konnekcie!
jiobel.
  • W katalogu profilu masz katalog historii.
  • Tak ma być.
arct!c
Przeczytaj to http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5169
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.