Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem ze Statusik
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
WoxLanser
Zainstalowałem wtykę StatuseK, włączyłem ją, dodałem siebie (sieć GG, numer GG) na listę, ale cały czas na liście jestem niedostępny i nie widzę mojego statusu.. ;(
Co poradzicie?

P.S. czy da się ustawić wyświetlanie przychodzącej wiadomości tak jak w gg?
jiobel.
Wyświetlanie wiadomości przychodzącej jak w GG – co masz na myśli?
zhvir
Konnekt to nie gg, tu trzeba choć trochę pomyśleć... zainteresuj się ustawieniami wytyczki knotify, a co do statusKa to nie ma prawa nie działać, nawet laik powinien zrozumieć te klika opcji w ustawieniach tej wtyczki
jiobel.
Zhir, stary – nie podobają Ci się pytania, problemy, to na cholerę odpowiadasz? Z góry zakładasz, że user jest debilem, noobem, laikiem, bezmózgiem? Twoim zakichanym obowiązkiem jest pomóc – piszesz w dziale porady. I tylko to jest obowiązkiem wynikającym już z tego, że zaczynasz pisać. Nie, nie deprecjonowanie drugiej strony. No chyba, że czerpiesz z tego przyjemność… A jeśli nie masz cierpliwości – powstrzymaj się.

Do autora wątku – na drugi raz pisz dokładniej, wyraźniej. A przed tym wszystkim poczytaj forum, popróbuj, poszukaj.
zhvir
jiobel: moja odpowiedź była jak najbardziej szczegółowa, kazdy myślacy użytkownik zrozumiałby od razu że ma spojrzeć w ustawienia obydwu wymienionych przeze mnie wtyczek i tam znajdzie odpowiedzi na swoje pytania... to ty udajesz że nie wiesz o co chodzi chociaż problem jest opisany całkiem jasno

a uznawanie userów za debili jest raczej twoją metodą odpowiedzi co można łatwo udowodnić czytając większość twoich postów
WoxLanser
z tymi wiadomościami jak w gg to chodzi mi o to, że jeśli mam przychodzącą wiadomość to czy zamiast małej koperty może sie wyświetlać takie powiadomienie jak w gg, ale już to ustawiłem.
A co do statusika to udało mi się go ustawić.
zhvir dzięki, ze po mnie pojechałeś.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.