Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Takiego czegoś od 3 lat nigdy nie MIAŁEM !
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
GibONik
Witam serdecznie... Dzisiaj rano postąpiłem bardzo glupio... Spieszylem się rano do pracy i wyłączyłem poprzez listwe zasilającą komputer... Przychodze z pracy odpalam kompa i konnekta a tu taki MNIEJ sympatyczny błąd :/ (screen zamieszcze niżej w załązcniku) Nie wiem co jest grane... Chciałbym odzyskać konfiguracje programu oraz liste znajomych. Proszę o pomoc... Szukałem na forum podobnego problemu lecz niestety nic nei znalazłem sad.gif
psota
Tu masz wszystko co jest z tym związane. Postaraj się zaimportować listę kontaktów z serwera o ile ją wcześniej eksportowałeś. A ustawienia prawdopodobnie będziesz musiał od nowa ustawić.
GibONik
nowosci nie widze....
mariush
Jakiś czas temu tez tak miałem - od tamtej pory od czasu do czasu robię backupa (za pomocą K+). Na 99% nie odzyskasz żadnych ustawień, ale powinna być zachowana historia i na jej podstawie możesz listę sobie przywrócić, rozpoznając kontakty po rozmowach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.