Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak połączyc historie ?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Konekt
Witam.
Chodzi oto ze skopiowalem sobie historie z konnekta i zrobilem formata. Po formacie zapomnialem skopiowac tej historii z powrotem do katalogu konnekta. I tu pojawia sie moj problem. Jak polaczyc te 2 historie ta z przed formata jak i ta po formacie ?
Wkleilem te pliki z przed formata do : Konnekt / profiles / xxx / history / messages / ale wyskoczylo powiadomienie o podmianie plikow bo nazwy byly takie same. Moze mi ktos pomoc bo chcialbym miec cale archiwum ?!
arct!c
Przepraszamy, ale nie da sie. Konnekt nie obsługuje łączenia historii. Co prawda jest plugin (i nawet działa) który łączy historie gg-konnekt, a także tlen-konnekt.

edit: Jak długo używasz konnekta? Chyba nie za dług, bo mentalność co do historii pochodzi raczej z gadu-gadu. Może i w historii są ważne rzeczy, ale nabrałem troche dystansu co do jej wartości i wszystko co ważne albo zapisuje w pliku *.txt, albo co lepsze, a przede wszystkim wygodniejsze - notatnik google - na prawde polecam każdemu. W zasadzie to google, pełni funkcje mojego starego pen-drive. Pliki, notatki, zdjecia, poczta - czego więcej chcieć? Ale to nie temat i miejsce na polemikę o googlach smile.gif
Konekt
Ale mi chodzi o laczenie historii : konnekt - konnekt a nie konnekt - gg !
dulek000
Taką też odpowiedź dostałeś, Konnekt - Konnekt się nie da.
Konekt
... jeszcze jedno pytanie co do historii. Cale archiwum bylo przechowywane w katalogu konnekta i po formacie windowsa, konnekt ich nie czyta (zaznaczam formatowalem dysk C a konnekta mam na D).
Wszystkie pliki sa w profilu ale jak chce zobaczyc historie od jakiejs osoby z konnekta to sie nic nie wyswietla.
Wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje ? Moze jakis plik z historii zapisywal sie na dysku c i wraz z formatem zostal utracony ?? Prosze o pomoc !
dulek000
A gdzie przechowywałeś profile? W katalogu Konnekta, czy w "C:/Documents and settings…"?
Konekt
W katalogu Konnekta !!
Moskittiero
A może warto było by się zainteresować tym problemem. Jestem użytkownikiem konnekta od można powiedzieć DAWNA. Też mam sentyment do historii rozmów. Sam haciałbym zsynchronizować dwa pliki historii. Może sam Twórca się tym zajmie? Nie możliwe, aby było to niemożliwe, po prostu ciężka praca programisty.
Thufir
"Twórca" od x lat wydaje mitycznego K 0.7 a Ty myślisz, że będzie się zajmował pierdołami w stylu łącznie historii? Nie rozśmieszaj mnie. Jak masz sklerozę i zapomniałeś skopowiać sobie plików po formacie, to Twój pech. Skorzystaj z rady arct!c-a i używaj notanika na googlu. Pzdr!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.