Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wstawianie emotek jako pliki graficzne.
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ibanez
Czy jest taka funkcja, która zamiast wstawiania taga do wiadomości wstawia plik graficzny?
To by było dobre jak ktoś nie ma tego samego zestawu emotek co nadawca.
jiobel.
Było. I nie – to nie jest dobry pomysł.
ibanez
Dlaczego nie?
arct!c
Zawsze można użyć ggimage wink.gif) Taka alternatywa
jiobel.
Dlaczego nie? Przeczytaj temat o ggimage – z tego co mnie pamięć nie myli, to właśnie tam było pełno takich pomysłodawców jak ty. Dostali odpowiedź.

Chociaż z drugiej strony na samym początku powinienem się spytać – jak byś ty to widział. ;-)
rf17
W temacie o ggimage nie moge znaleźć postów o tym.

Czy nie idzie zrobić czegoś takiego na zasadzie, że byłby podany config w katalogu.
Wtedy np. wpisanie w oknie rozmowy
:emotka: wysyłało by do rozmówcy plik graficzny emotka.gif, który wczesniej podany byłbym w tym właśnie configu.

Głównie mam na myśli tu to, żeby przesyłane były pliki graficzne przez np. ggimage, ponieważ nie wszyscy mają takie same zestawy emotikon.
TYN!U
jak tak bardzo chcesz wysyłac tak emotki to rob to ręcznie przez ggiamge
rf17
QUOTE(TYN!U @ 12.10.2007 - 15:00) *

jak tak bardzo chcesz wysyłac tak emotki to rob to ręcznie przez ggiamge

blink.gif

Ale właśnie chodzi mi o to, czy jest możliwość zrobienie takiej wtyczki, która wysyłała by te obrazki automatycznie...
LooL
Wg mnie jest to zbędne ;P zastanów sie ile razy w czasie zwykłej rozmowy uzywasz emotek.
rf17
Nie interesują mnie odpowiedzi w stylu, że to zbędne, że mam sobie wysyłać emotki ręcznie. Zadałem pytanie i chciałbym uzyskać odpowiedź na nie...
Bo to, że ręcznie moge sobie wysyłać emotki to wiem, a dla mnie zbędne to nie jest. Jak nie macie nic do wniesienia do dyskusji to się nie udzielajcie...

QUOTE
zastanów sie ile razy w czasie zwykłej rozmowy uzywasz emotek.

Każdy używa inaczej, jedni podczas rozmowy nie używają wcale bądź bardzo mało, niektórzy co linijke używają emotikony... Takie tłumaczenie do mnie nie przemawia...

QUOTE
jak tak bardzo chcesz wysyłac tak emotki to rob to ręcznie przez ggiamge

Ręczne wysyłanie emotek jest trochę uciążliwe, do tego poprzez ggimage nie moge wysłać emotki w połowie wiadomości, tylko wysyła emotke w nowej linijce.
jiobel.
Zobacz post numer dwa, potem post numer 5. Udaj się do tematu, który wskazałem, przeczytaj go i wtedy będziesz wiedzieć, czemu odpowiedź na Twoje pytanie brzmi nie. A to, że znaleźć odpowiedz nie możesz, nie znaczy, że jej tam nie ma. Close.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.