Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wKurzajka ;D
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
lool_konekt
Czy jest mozliwosc stworzenia wtyczki która w dowolny sposób będzie wkurzac innych uzytkowników gg ?
Jej dzialanie polegalo by na zmianie co sekunde statusu z "zaraz wracam" na "dostępny" ;D
wszystkie inne propozycje mile widziane smile.gif
jiobel.
Możliwość zawsze jest. Ale nie liczyłbym na to.
lool_konekt
tzn ze jak sam sobie napisze to bedzie biggrin.gif ?
joj_sport
nudzi Ci sie dziecko ? wakacje sie juz koncza...
idz rodzicow powkurzaj i zobacz czy im sie to spodoba, bo innym napewno nie
lool_konekt
Dobra juz sobie poradziłem. Strasznie mi sie to podoba i niezły ubaw przy tym laugh.gif Nie musze ukrywac ze chyba z 10 osób sie odezwało co jest laugh.gif
joj_sport ja mam wakacje i z nich korzystam cool.gif Widze ze jakis sztywny jestes ....
Temat do zamknięcia smile.gif
SkkF
Prawda? Same sztywniaki, nie dostrzegają jaki to świetny ubaw!
saCOOL
On (joj_sport) nie jest sztywny, dzieciaku (NEO?). Nie martw się, Tobie też kiedyś przejdzie ta skrajna dziecinada i inne dzieciaki będą mówiły, żeś zgred tongue.gif.

Czemu się nie trzymacie swojego przecudownego gg czy innej fotki.pl?
psota
QUOTE
Dobra juz sobie poradziłem.

Zawsze się bałem, że ktoś zacznie grzebać przesadnie przy auto-away :/
joj_sport
To dobrze wykorzystaj te ostatnie dni wakacji, zrob cos pozytecznego, a nie ludziom chcesz zycie uprzykrzac (oby tylko przy kompie).
Na szczescie dev'ami jest strasze grono i raczej nie beda propagowac takich zbednych i irytujacych wtyczek (?) smile.gif

heh, dobrze, ze studenci wakacje maja do pazdziernika :]
lool_konekt
Widze ze tu sie sami dojrzali i odpowiedzialni uzytkownicy wypowiadają ;D Macie racje koniec tej dzieciniady... Pomysle nad jakas inna wtyczką ....
mariush
To ja ci zaproponuje napisanie kTransfera3, albo nawet 4 i 5 - gwarantuję, że wiele osób będzie ci za to wdzięcznych.
BLyy
przydałaby mi sie taka wtyczka. Zapodasz moze linka do niej? A jak niema to mozesz wciepnąc na neta i dać linka?
LooL
Taka wtyczka nie istnieje i jej nie będzie. Czytaj ze zrozumieniem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.