Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zablokowanie kontaku z powiadomieniem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Doody
Witam

Mam pytanie. Jak w Konnekcie zablokować osobę z listy kontaktów, tak aby ona o tym wiedziała, tak jak jest w Gadu Gadu. Używałem opcji "Ignoruj", ale ona po "cichu" ignoruje, tzn. tak że ta osoba o tym nie wiem (tak mi się zdaję smile.gif) Czytałem też o wtyczce Olew.K, ale ona chyba też tego nie potrafi. Proszę o pomoc.

Jeśli ten temat był już poruszany, to bardzo przepraszam ale go nie znalazłem. Z góry dzięki ! smile.gif
jiobel.
Robisz Ignoruj co jest odpowiednikiem normalnego ignoruj. Olewka jest właśnie od cichego ignorowania.
Doody
A jaką wiadomość dostaje ta osoba ??
jareq
Taką jaką wpiszesz w ustawieniach...
Ustawienia -> Wtyczki -> Olew.k
ved
jemu chodzilo chyba o wiad. w przypadku prostego "ignoruj"
Dziala jak w gg, tzn osoba widzi inną ikonke.

Edytowany. Popraw ortografy. - sorry, zablokuj mnie, ale: p.. sie ze swoimi znakami diakrytycznymi(czy jak im tam)
Aule
"Ciche ignorowanie" to po prostu nie pokazywanie czyichś wiadomości bez "formalnego" ignorowania przez protokół(a więc ta osoba o tym nie wie), dodatkowo umożliwia wysłanie dowolnej wiadomości, np. z ostrzeżeniem.
Opcja "ignoruj" jest ignorowaniem przez protokół, a więc u osoby ignorowanej zmienia ikonkę.
Konrado
Czyli nie istnieje wtyczka która to wykona?
jiobel.
Ale co wykona?! No cholera no – nie mogę zrozumieć. Wszystko zostało wytłumaczone, a tu dalej jakiś pytania…
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.