Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak włączyć 2 profile jednocześnie?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
dondon
Witam. Mam taki problem, nie wiem co zrobić, żeby móc w tym samym czasie korzystać z 2 numerów gg. Gdy miałem gadu, po prostu włączałem drugi raz gadu gadu i wybierałem drugi profil.
jiobel.
Przez bramkę gg w jabberze. Albo, jak sam mówisz – drugi profil Konnekta. Wszystko jest wyjaśnione na forum.
dondon
QUOTE(jiobel. @ 1.09.2007 - 09:41) *

Przez bramkę gg w jabberze. Albo, jak sam mówisz – drugi profil Konnekta. Wszystko jest wyjaśnione na forum.

Stworzylem drugi profil, ale nie wiem co zrobic zeby oba byly naraz wlaczone. Szukalem na forum, ale nie moge znalezc
jiobel.
Odpal konnekta z parametrem -profile – będziesz mógł wybrać wtedy ten drugi i go włączyć.
dondon
QUOTE(jiobel. @ 1.09.2007 - 12:27) *

Odpal konnekta z parametrem -profile – będziesz mógł wybrać wtedy ten drugi i go włączyć.

Sorry za glupie pytanie, ale konnekta mam od wczoraj i sie dopiero probuje w tym polapac.
Jak to zrobic?
Skoro mi odpisujesz to moze spytam o cos jeszcze. Wlasnie rozmawialem pierwszy raz z kims przez konnekta i nie widzialem w oknie rozmowy niektorych wiadomosci, ktore mu wyslalem. Wiesz skad to sie bierze?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.