Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDuoView + GGImage
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Keleos
Witam,

Mam pewien problem przy wysyłaniu fragmentów zrzutu ekranu... zawsze używałem kIEview i wszystko działało... od wczoraj jednak używam kDuoView i przy wysłaniu fragmentu zrzutu ekranu do znajomego obrazek do niego dochodzi, ale ja go nie widzę w okienku... problem, normalka czy moje niedopatrzenie?

Z góry dzięki.
Mucha
Weź wersje 1.2.3.1 (najnowszą) i tam obok ikonek B,I,U masz wysyłanie obrazków. Powinno działać w 100%.
WRON3k
Mucha:
1.dało by się zrobić działające przywracanie ostatnich rozmów??(tak jak to robi TabletKa w KIEview)
2.czy była by możliwa do wprowadzenia funkcja automatycznego powiększania okna wpisywania tekstu... smile.gif??
Keleos
... no dobra.. powiedzmy, że działa... ale kolory wprost powalają o.O



... czy nie uważacie, że z kolorami jest coś nie tak? : /

Desktop: 1024x768 32 bity

P.S. Nie ma także zaznaczania obszaru.. tj. na wyczucie się klika i przeciąga : /
Mucha
A jak wciśniesz printscreen i wkleisz obrazek do painta i zapiszesz jako 100% JPEG to masz tak samo? Jaki windows?
Keleos
Mucha.. bez urazy, ale za kogo Ty mnie masz D:

Wszędzie wszystko działa, Painty, Photoshopy, Gimpy, Snagity... na kIEview także wszystko działało.. jedynie z kDuoView mam taki dziwny problem : /

Zapis w JPG (bez ustawiania 100%.. domyślnie 85 jest chyba) powoduje nieznaczną utratę jakości, ale bez porównania z tymi screenami z kDuo. kDuo to tak jakby zapisuje w... hmmm na 256 kolorów mi to wygląda : /

P.S. WIn XP SP2
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.