Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sprawdzenie kto ma cie na liscie zablokowanych
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
rasta
chcial bym sprawdzic kto ma mnie zablokowanego na swojej liscie tnz szukam takiej wtyczki cos takiego kto ma mnie na liscie tylko ze pokazuje kto mnie zablokowal. Jest taka wtyczka??? bardzo prosze o pomoc.
lool_konekt
cos mi sie wydaje ze nie ma mozliwosci sprawdzenia czegos takiego sad.gif
jiobel.
Przecież przy bloku masz pokazane, kto Cię ignoruje. Więc w czym rzecz?

Przy okazji – pisz w języku polskim, ok? Bo to, co napisałeś jest raczej jakimś memlaniem… I jeśli już – nie ten dział.
rasta
chodiz o to abym widzial czy ktos z poza listy ma mnie zablokowanego
joj_sport
jesli nie masz go na liscie to po cholere Ci wiedziec czy Cie zablokowal ? wg rowna sie to z brakiem zainteresowania ta osoba...
gnoj
Niedawno przesiadłem się z tlena na konnekta i właśnie brakuje mi tu wtyczki, która sprawdza stan połączenia bezpośredniego dla każdego kontaktu (odpowiednika ptpi w tlenie). Wtyczka pokazuje osoby, które mają aktywne połączenie p2p, są za Nat, albo po prostu nie mają nas na liście przez to nie można określić - działa w 100%.
lukaszgl
kDodatki
gnoj
Dziś znalazłem wtyczkę o nazwie SELEKCJA - ukazujący przy każdym kontakcie kwadracik w odpowiednim kolorze, który ukazuje kto nie ma cię na liście , kto ma prawdopodobnie, kto nie ma na pewno - odzwierciedla stan połączeń czyli jest ok smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.