Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Magiczny krytyk...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
Keleos
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C92AE22 in the main Thread.
Information: can't read 0

inIM: 22200(0x12cb2c , 0x0)(30B) [kDuoView->wXP UI]

Stack trace:
.0002AE22 RtlImpersonateSelf+0x000003A5 [ntdll_5.1.2600.2180]
.0000218A free+0x00000039 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.00019172  [konnekt_0.6.22.137]



Nastąpi zamknięcie programu!


Niby nic, gdyby nie okoliczności.. ten akurat wyskoczył podczas... oglądania filmiku na youtube... kolega napisał dosłownie 2 wyrazy i to już nie doszło do mnie, tylko mi krytyka wyrzuciło. (przez około 30 minut przed tą "rozmową" nie prowadziłem rozmów na GG - nie używałem Konnekta w zasadzie... wegetował sobie w trayu)

Niby nic 2, ale taki sam krytyk miałem wczoraj, podczas grania w Gothic 2: Noc Kruka... Konnekt był włączony, ale bez sieci, tj. GG na niedostępnym (to jedyna sieć, której używam na konnekcie).
jiobel.
Wiesz co to są logi?
Keleos
to w takim razie po chuchu się pokazują takie mini logi? : /

właśnie miałem kolejnego krytyka.. problem jest na 100% we wtyczce kDuoView.. już zamieszczam loga...

Click

... Edit: Tak przeglądnąłem loga.. czy nie da się tego logowania logów (heh) zrobić tak, żeby nie zapisywało w nim opisów znajomych oraz treści niektórych wiadomości?! Tożto rażąca ingerencja w prywatność... : /
zhvir
nikt cię nie zmusza do załączania tychże logów... a z tego co pamiętam to Kosiarz kiedyś popełnił programik do filtrowania logów (znajduje się on na jego stronie http://free.of.pl/k/k-api/wtyczki.html)
Keleos
QUOTE
Wiesz co to są logi?


QUOTE
nikt cię nie zmusza do załączania tychże logów


... do życia też nikt nikogo nie zmusza, są jednak pewne "musy", które są same z siebie.. tzw. Regulamin także nas "zmusza" do wielu rzeczy.


Jakbym nie wrzucił loga to by nikt nie kiwnął palcem by mi pomóc, ot co. Więc, czy ktoś mnie zmusza? TAK, zmusza mnie.

A propos wtyczki do filtrowania to pierwsze słyszę, najwyraźniej słabo nagłośniona... ; )

P.S.
CODE

ERROR: 404

Nie ma strony o podanym adresie lub adres został zmieniony.

poszukiwany adres to: http://free.of.pl/k/k-api/wtyczki.html)
Keleos
no i trzeba double-postować, bo temacik umarł.. poproszono mnie o logi, które załączyłem... a odpowiedzi brak...

Czy mógłbym dostać chociażby "ochłap" typu: "Analizujemy problem, odpowiedź wkrótce" ?
jiobel.
To wina prawdopodobnie kdv – wyłącz i powiedz, czy bez niego jest tak samo.
Keleos
hehe, tak jak napisałem w swoim drugim poście w temacie - to na 100% wina kdv... co do tego już nie miałem wątpliwości. Myślałem tylko, że da się to jakoś zrobić, bym mógł go używać...

Oczywiście bez kdv wszystko śmiga jak należy.
jiobel.
To napisz do Muchy (deva odpowiedzialnego od kdv), podeślij mu logi i czekaj na odzew. To jego projekt.
Keleos
Dobra, myślę, że temat można zamknąć.

Z Muchą rozmawiałem zanim umieściłem posta tutaj. Niestety mimo kilku eksperymentów kduo wciąż szalało, więc zwróciłem się o pomoc tutaj ; )

Dobra, nieważne, przeżyję bez kduo.. ; )

Dzięki za pomoc i można zamykać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.